Alcatel One Touch 735i přichází na trh

Tisková zpráva, Praha, 11. března 2004 – Společnost Alcatel uvádí na český trh telefon One Touch™ 735i, rozšířenou verzi oblíbeného One Touch™ 735 vybavenou nejmodernější technologií Java™ 2.0. Tato aktualizovaná verze nabízí uživatelům celou novou řadu her a aplikací ke stažení prostřednictvím WAP a internetu, přičemž si ponechává funkce, díky kterým je tak úspěšný model One Touch 735: celohliníkový design, velký barevný displej, rychlý a snadno ovladatelný fotoaparát a MMS.

To nejlepší z her….

Co se týče hraní her, Alcatel One Touch™ 735i je navržen tak, aby hráčům poskytl maximální vizuální komfort a pohodlné ovládání. Toho je dosaženo díky 4096barevnému displeji (128x128 pixelů), horizontální poloze charakteristické pro přístroje typu hand-held, akčnímu tlačítku pro pravou ruku a pětisměrnému joysticku pro ruku levou. Telefon One Touch™ 735i také nabízí dvě hry vytvořené značkou Gameloft™: Speed Devils a Gulo‘s Tale. Díky technologii Java™ 2.0  je nyní možné stahovat téměř neomezený počet dalších vzrušujících a zajímavých her.

… a aplikací!

Příležitosti, jaké Java™ nabízí, přesahují hranice „hraní“. Stačí pouhých několik kliknutí a můžete si stáhnout množství aplikací, které usnadňují a zpříjemňují život. Ať už se jedná o přístup k jednoduchému slovníku ve zvoleném jazyce, pokud jste v cizině, nebo kliknutí na program, který vám navrhne recept na koktejl na základě toho, jaké lahve máte právě ve vašem baru. Tyto novinky optimalizují potenciál vašeho mobilu a dělají z telefonu One Touch™ 735i dokonalého mobilního partnera.

Fotografie, přizpůsobitelnost a inteligentní průvodce

U přístroje Alcatel One Touch 735i se můžete dostat k digitálnímu fotoaparátu v telefonu pouhým jediným kliknutím (8x progresivní zoom), na odeslání MMS vám stačí kliknutí dvě a hlasovou nahrávku můžete pořídit současně s fotografováním. Rovněž je možné upravit či přizpůsobit si vlastní obrázky pomocí barevných rámečků a krycích obrázků, jako jsou masky, značky a pozdravy. Abyste mohli plně využít toto multifunkční zařízení, přidala společnost Alcatel do menu položku „Tipy & Triky“. Tato zabudovaná pomůcka pomáhá uživatelům rychle objevovat všechny možnosti, funkce a zkratky přístroje, aniž by se museli dívat do návodu. Užitečná záloha, pokud cestujete.

Telefon One Touch™ 735i má k dispozici baterii s provozem až 300 hodin, diář, nástroj pro převod měnových jednotek, polyfonní vyzvánění (24 tónů), technologii GPRS třídy 10 a balíček programů pro PC, jehož prostřednictvím můžete telefon synchronizovat s počítačem (PC software suit).

Telefon One Touch™ 735i bude k dispozici od 15. března 2004 ve značkových prodejnách a u dealerů společnosti Eurotel Praha za maximální doporučenou cenu 2495 včetně DPH u dotovaných přístrojů,  6995 Kč včetně DPH u přístrojů nedotovaných a 7495 Kč v Go sadách. Do konce března se telefon také objeví v nabídce nezávislých distributorů.


Přečtěte si zatím jedinou českou recenzi Alcatelu One Touch 735i

Diskuze (12) Další článek: CeBIT 2004: Nokia představí digitální deníček Lifeblog

Témata článku: Alcatel, Alcatel One Touch 735, Alcatel One Touch 735i, Nezávislý distributor, Trh


Určitě si přečtěte

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

RECENZE: Huawei Nova 3 — vysvitla cenově dostupná hvězda

** Nova 3 je smartphone pro mladé a náročnější uživatele ** Obsahuje špičkovou výbavu, nešetřilo se skoro nikde ** Potěší hlavně baterie s dobrou výdrží a 3,5mm jack

Jan Láska | 22

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 137

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

** Nejnovější Note z dílny Samsungu vylepšil pero S Pen. Přes Bluetooth s ním můžete třeba fotit selfíčka ** Telefonu narostla paměť, zvýšila se kapacita baterie, nově dostal i kapalinové chlazení ** Note 9 se neprofiluje jen jako pracovní nástroj, stejně velký důraz je kladen i na mobilní hry

Martin Chroust | 31