Amazon má objednávky na více než čtvrt miliónu tabletů Kindle Fire

Společnost Amazon minulý týden představila tři nová zařízení, mezi kterými je i levný dotykový tablet s názvem Kindle Fire. A právě u tohoto sedmipalcového tabletu zvolila velmi nízkou cenu 199 dolarů a jak se zdá, nízká cena funguje.

Ohledně této nízké ceny jsme vás informovali, že Amazon na jednom zařízení tratí 50 dolarů, ale důležitější je budoucnost a prodej služeb a produktů v rámci platformy. Server Cult of Android nyní zveřejnil neoficiální a uniklý seznam počtu objednávek (Interní inventární systém Amazonu), který ukazuje na vysoké číslo – celkem 254 000 objednávek Kindle Fire. Od představení se tak jedná přibližně o dva tisíce kusů za hodinu a tedy o přibližně 50 000 předobjednaných kusů denně.

Klepněte pro větší obrázek

Pokud budou předobjednávky postupovat stejným tempem, Amazon bude muset 15. listopadu uspokojit až 2,5 milionů objednávek. I když se samozřejmě ještě nejedná o skutečné prodeje, může se Kindle Fire stát velmi populárním tabletem. Například Motorola prodala za měsíc a půl pouze sto tisíc tabletů Xoom, Blackerry v prvním měsíci pouze 250 000 Playbooků a Nook Color pak přibližně milion tabletů za první dva měsíce.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kindle Fire: levný sedmipalcový tablet s Androidem

Témata článku: Amazon, Android, Tablety, Smartphony, Nákup a ceny, Amazon, Kindle, Amazon Kindle Fire, Amazon Kindle Fire HD 7

21 komentářů

Nejnovější komentáře

  • sitri 10. 10. 2011 1:38:54
    je to placaty s displejem a se zakulacenymi rohy, pravnici Applu zas budou...
  • revol 8. 10. 2011 10:48:46
    Pokud se nekomu povede tam narvat A3 tak to bude slusna hracka za paradni...
  • icemaster 8. 10. 2011 0:39:49
    jako nejmenovany kram (mimozemstan) ho ma na predobjednavku za 7000,- :)))...
Určitě si přečtěte


komerční sdělení

Komerční sdělení