Americká Superstar láme rekordy: 41,5 milionu textovek

Zatímco u nás zájem o projekt Superstar stagnuje, v ostatních zemích se stává stále populárnějším. Zářným příkladem jsou Spojené státy americké, kde tamní verze Pop Idol doslova láme rekordy. Přestože jde již o čtvrtou sérii, zdá se být tato reality show u diváků stále populárnější.

Americká telekomunikační společnost Cingular Wireless oznámila, že během minulých dvanácti týdnů, kdy Američané hlasovali o své další „Pop Idol“, padl historický rekord v počtu odeslaných textových zpráv. Číslo se vyšplhalo až na 41,5 milionu SMS. Nešlo však pouze o hlasy, ale všechny SMS související s touto soutěží (tedy i SMS chaty, objednávky alb, ankety apod.).

John Burbank, víceprezident pro sponzorování společností Cingular Wireless řekl, že se textovky stávají v Americe stejně oblíbenými, jako hlasové hovory. Dále také říká, že Američané SMS odesílají, ale pouze tehdy, mají-li k tomu důvod. V soutěži Pop Idol vidí společnost Cingular Wireless obrovskou budoucnost a rozhodně se neobávají toho, že by zájem ze strany diváků nějak zásadně klesal.

Témata článku: Rekordy, Rekord, Text, Historický rekord, Mil, Superstar

Určitě si přečtěte

Roamingové rekordy: 3 dny volání, 5 330 SMS a 18 GB

Roamingové rekordy: 3 dny volání, 5 330 SMS a 18 GB

Zákazníci T-Mobile se na dovolené rozšoupli. Zdaleka nejvíc ale frčela data, kterých se Češi přestávají bát i na dovolené. Klasické volání, SMS i MMS šly dolů.

11.  10.  2012 | Pospíšil Aleš | 17

Přetaktovaný Nexus 7 láme rekordy v benchmarcích

Přetaktovaný Nexus 7 láme rekordy v benchmarcích

13.  9.  2012 | Endrle Pavel | 5