Americký sen: přijímač TV signálu pro telefony s Wi-Fi

Za velkou louží si stále větší oblibu získává mobilní televize, sledování televizních programů kdekoli na displeji mobilního telefonu začíná být pro Američany doslova drogou jako jejich oblíbené hamburgery. Kdo chce sledovat třeba zápasy v americkém fotbalu, musí mít samozřejmě přístroj vybavený některou z technologií sloužící pro příjem televizního signálu. Anebo si může zakoupit kapesní přijímač TV signálu od společnosti PacketVideo, který promění mobilní telefon s bezdrátovou technologií přenosu dat Wi-Fi do podoby osobní mobilní televize. Zařízení dokáže optimalizovat výsledný obraz pro každé podporované zařízení a poradí si také se zabezpečeným přístupem k placeným kanálům.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Amerika je zachráněna, nejen že nedávno skončila stávka scénáristů, ale Američané si budou moci užívat televize přímo v mobilu.

PacketVideo zvládne příjem všech hlavních standardů, jako jsou TDtv, DVB-H, MediaFLO a WiMAX. Přijímač ocení všichni majitelé telefonů Nokia Nseries, Apple iPhonu a komunikátorů od HTC. Přístroj je vybaven lithium-iontovou baterií a barevně svítí LED diodou, která mění svou barvu podle stavu baterie. Zařízení je velké zhruba jako krabička cigaret, jeho rozměry činí 6,4 × 4,0 × 1,8 centimetru a do prodeje se dostane na konci letošního roku. Podobné zařízení představila na Světovém mobilním kongresu také Nokia, její TV Receiver SU-33W je ale zatím kompatibilní pouze s N73. Seznam podporovaných modelů by se měl brzy rozšířit.

Zdroj: slashphone

Témata článku: Příslušenství, Telefony, Wi-Fi

7 komentářů

Nejnovější komentáře

  • rico68 22. 2. 2008 21:05:34
    jo, hochu alespon můžeš nadávat a za to nemusíš jít do vězení ale platit...
  • robert88 22. 2. 2008 18:19:30
    Omyl! Platí se už 135.-Kč. :-D:-D:-D
  • finaud 22. 2. 2008 12:53:44
    Jakýpak "jen tak zadarmo"? Těm dobytkům z ČT platíš jen tak pro nic za nic...
Určitě si přečtěte

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

Lenovo Moto G5: černý kůň střední třídy [recenze]

** Nenápadný navenek, povedený uvnitř ** Lenovo Moto G5 potěší výbavou, ale hlavně čistým Androidem ** Díky speciální úpravě přežije déšť i polití

16.  8.  2017 | Miksa Martin | 16

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

Xiaomi Mi 5X: Foťák s optickým zoomem i pro střední třídu

** Xiaomi dostává optický zoom i do vyšší střední třídy ** Smartphone nabízí skvělý poměr výkonu a ceny ** LTE v pásmu 800 MHz zatím chybí

26.  7.  2017 | Miksa Martin | 5


komerční sdělení

Komerční sdělení