AMEX Digital: 3D displej a GPS

AMEX Digital: 3D displej a GPS

V našich končinách neznámá společnost AMEX Digital představila světu nový telefon, který se může stát podobně revolučním jako například iPhone. Zatímco iPhone přinesl MultiTouch ovládání, AMEX Digital se zaměřil na třetí rozměr v displejích. V tomto směru ale nejsou k dispozici žádné další informace, tudíž nemáme představu, co vše se pod pojmem „2,4 palcový 3D displej“ skrývá. Ač jsou obrázky zatím jen rendery, specifikace je už známa. 

Klepněte pro větší obrázek 
Počítačový render tajemství trojrozměrného displeje neodhalil, vidíme na něm pouze vcelku konvenční konstrukci a jednotlivé barevné varianty...

A co nám mobilní telefon od AMEXu Digital nabízí? Každý jistě zbystří nad třemi písmeny GPS. Přístroj bude schopen pracovat ve třech pásmech GSM, avšak o UMTS není nikde zmínka. Fotoaparát zvládne sice jen fotky o rozlišení 1,3 Mpx, tuto dnes již podprůměrnou hodnotu vynahrazuje možností natáčet video až do rozlišení VGA při 30 snímcích za sekundu. Při psaní vám bude asistovat prediktivní slovník Zi, drtivé většině telefonistů postačí telefonní adresář pro 1000 záznamů. Spojení s počítačem je zajištěno univerzálním miniUSB konektorem. Bezdrátové možnosti připojení zmíněné nejsou, snad nebudou chybět. Z parametrů rozměrů ale lze usuzovat, že o malý telefon se jednat nebude (114 × 50 × 18,5 mm). Taktéž kapacita akumulátoru (1000 mAh) a slibovaná výdrž zřejmě příliš neoslní. Na závěry je ovšem brzy, počkejme si, až se nám AMEX dostane do rukou.

Diskuze (9) Další článek: Asus P526: Cenu za ergonomii získává...

Témata článku: GPS, 3D, Apple iPhone 4GB, Displej, Neznámá společnost

Určitě si přečtěte