Android od T-Mobilu dorazil do Evropy

T-Mobile G1 s operačním systémem Android dorazil do Evropy. Od čtvrtka si jej mohou jako první na kontinentu zakoupit zákazníci britského T-Mobilu. Podle informací operátora o něj přitom ještě před začátkem prodeje projevilo zájem více než 25 000 zákazníků.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Telefon je k dispozici se dvěma paušálními programy. Možná nevalné dosavadní zkušenosti ze Spojených států, možná jenom taktika, každopádně přístroj samotný včetně doručení až do domu dostanou tamní zákazníci při podpisu smlouvy zdarma. Platit tak musí jen 40 liber (1 230 Kč) měsíčně za paušál, vybrat si přitom mohou buď balíček Combi package s 800 minutami volání, neomezenými SMS a neomezeným internetem nebo program Flext obsahující 1 250 minut volání, 2 500 SMS zpráv a neomezený internet.

Kromě výše zmíněných řešení pro běžné zákazníky by měl být T-Mobile G1 k dispozici také pro business klientelu. Podrobnější informace o balíčcích pro podniky ale zatím nebyly zveřejněny.

Témata článku: HTC, Operátoři, Smartphony, T-Mobile, Oreo, T-Mobile G1, Mobil

Určitě si přečtěte

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

Huawei Mate 10: Se špičkovým hardwarem a umělou inteligencí na palubě

** Huawei dělá krok do budoucnosti, Mate 10 má koprocesor pro umělou inteligenci. ** Modely jsou tři, všechny jsme je v Mnichově vyzkoušeli. ** Rozptyl cen je značný: 10 až 21 tisíc, a to nepočítáme Porsche design.

16.  10.  2017 | Láska Jan, Miksa Martin | 70

Sony Xperia XZ1 Compact: důstojný nástupce vymírajícího druhu [recenze]

Sony Xperia XZ1 Compact: důstojný nástupce vymírajícího druhu [recenze]

** Jeden z mála kompaktních a dobře vybavených smartphonů na trhu ** Xperia XZ1 Compact běží na nejnovějším Androidu 8.0 Oreo ** Fotoaparát Motion Eye umožňuje tvořit super slow-mo videa

15.  10.  2017 | Měchura Milan | 58