Android Wear 2.0 dorazil na hodinky Huawei Watch

Majitelé dva roky starých chytrých hodinek Huawei Watch (W1) se dočkali aktualizace na nejnovější verzi „hodinkového“ systému Android Wear 2.0. Pro získání updatu je potřeba mít ve smartphonu nejnovější verzi aplikace Android Wear a aktualizaci vyvolat přímo z hodinek.

Android Wear 2.0 přináší mnoho nových funkcí a také změnu grafiky prostředí. Nejviditelnější je částečně rotující hlavní nabídka podél okraje ciferníku kruhových hodinek. Přímo z prostředí je nový také přístup do Google Play marketu s aplikacemi pro hodinky.

První generace Huawei Watch obsahuje reproduktor, a tak lze hodinky využít k telefonování, ale pouze s připojeným smartphonem (samostatnou SIM hodinky nepodporují). Nevýhodou je přechod hlasového ovládání z Google Now na Google Assistant, který si nerozumí s češtinou.

Jak vybrat chytré hodinky:

Témata článku: Huawei, Příslušenství, Chytré hodinky, Aktualizace softwaru, Android Wear, Nositelnosti, Smartwatch, Wearables

8 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Ioda 17. 5. 2017 9:39:43
    Za mne....prostředí lepší, funkce každopádně o 1000% horší. Teď v létě zo...
  • Petr Maleček 16. 5. 2017 23:29:29
    Android Wear 2.0 je poměrně zásadní aktualizace pro majitele iPhonů....
  • Jablečný Král 16. 5. 2017 22:41:48
    No. Tak za prvé mikrofon mají. Za druhé AW2 je v tomto případě spíš...
Určitě si přečtěte

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

** Chytrý adaptér do zásuvky poslouží jako osobní cloud ** Pomocí webové kamery získáte dálkový dohled ** Mobilní aplikace umožní rychlý přístup na disk, flasku nebo webovou kameru

Včera | Michlovský Jakub

Jak vybrat chytré hodinky

Jak vybrat chytré hodinky

** Trvalo to, ale chytré hodinky našly své místo na trhu. ** Výběr je překvapivě široký. ** Zvážit musíte cenu, funkce a výdrž baterie. Rozdíly jsou zcela zásadní.

14.  7.  2017 | Kůžel Filip | 43


komerční sdělení

Komerční sdělení