Anketa: chcete raději fotomobil nebo telefon s MP3 přehrávačem?

Dostal jsem e-mail, v němž si čtenář stěžuje na výrobce mobilů. Do každého telefonu přidávají fotoaparát, ale mobil s vestavěným MP3 přehrávačem se téměř nedá najít. Přitom prý jde o funkci, kterou by čtenář využil stokrát více fotoaparát. Proč výrobci nenabídnou malé telefony s MP3 přehrávačem s cenou třeba do sedmi tisíc korun?

Souhlasím, zájem o takový výrobek by mezio uživateli bezesporu byl. Problém, který vidí výrobci, je zřejmě v paměti. Mobily s MP3 přehrávačem vyžadují paměťové karty a ty se v telefonech začínají rozmáhat až v současné době. Dříve je nabídla – až na vizonářskou výjimku v podobě Siemensu SL45 – pouze specializovaná zařízení jako je Nokia 3300. To ale zase není mobil, s nímž se dá moc chodit na veřejnosti. Chytré telefony, kde je přehrávání MP3 běžná věc, jsou zase poměrně drahé.


Chtěli byste v telefonu také raději přehrávač MP3 než vestavěný fotoaparát? Připravili jsme anketu, můžete hlasovat v pravém sloupci na této stránce. Otevřená je vám samozřejmě také diskuse pod článkem.

Zde je přehled současných mobilních telefonů, které podporují přehrávání MP3:

Témata článku: Anketa, Eurotel Smartphone, Eurotel Smartphone II, Motorola MPx200, Nokia 3300, Nokia 6230, Nokia 7600, Nokia N-Gage, Siemens SX1, Sony Ericsson P800, Sony Ericsson P900, Telefon, Foto, Přehrávač, Běžná věc

Určitě si přečtěte

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

** Slepý fototest končí drtivým vítězstvím Samsungu Galaxy S7 ** Také iPhone 7 má své nesporné kvality ** ...ale fotky ze Samsungu se líbily výrazně více.

18.  10.  2016 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 189