Anketa: jak se chováte při mobilování?

V pravém sloupci na MobilManii najdete novou anketu. Je to první část série, v níž bychom rádi zjistili, jak se uživatelé chovají při mobilním telefonování. Nyní by nás zajímalo, jestli se volaného na začátku hovoru ptáte, zdali nerušíte a můžete mluvit.

Dříve, když se mobily teprve dostávaly mezi lid, byla tato otázka základním pravidlem slušného chování. Mobilní telefon býval velmi důležitým znakem společenského postavení a hovory se přijímaly za každých okolností. Dnes jsme se ale snad s mobilními telefony už naučili žít a volající snadno pochopí, že když druhá strana hovor nezvedá, asi proto má nějaký důvod a pokud zrovna nemá čas na hovor, sama to řekne. Otázka, jestli neruším a mohu mluvit, je proto možná už zbytečná. Ale nechceme dělat žádné závěry, sami v anketě řekněte, co je podle vás lepší.

V diskusi pod článkem přivítáme vaše návrhy, na co dalšího bychom se mohli v příštích anketách na téma "chování při mobilování" zeptat.

Témata článku: Anketa, Mobil

Určitě si přečtěte

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

** Slepý fototest končí drtivým vítězstvím Samsungu Galaxy S7 ** Také iPhone 7 má své nesporné kvality ** ...ale fotky ze Samsungu se líbily výrazně více.

18.  10.  2016 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 189