Anketa: jak se chováte při mobilování?

Anketa: jak se chováte při mobilování?

V pravém sloupci na MobilManii najdete novou anketu. Je to první část série, v níž bychom rádi zjistili, jak se uživatelé chovají při mobilním telefonování. Nyní by nás zajímalo, jestli se volaného na začátku hovoru ptáte, zdali nerušíte a můžete mluvit.

Dříve, když se mobily teprve dostávaly mezi lid, byla tato otázka základním pravidlem slušného chování. Mobilní telefon býval velmi důležitým znakem společenského postavení a hovory se přijímaly za každých okolností. Dnes jsme se ale snad s mobilními telefony už naučili žít a volající snadno pochopí, že když druhá strana hovor nezvedá, asi proto má nějaký důvod a pokud zrovna nemá čas na hovor, sama to řekne. Otázka, jestli neruším a mohu mluvit, je proto možná už zbytečná. Ale nechceme dělat žádné závěry, sami v anketě řekněte, co je podle vás lepší.

V diskusi pod článkem přivítáme vaše návrhy, na co dalšího bychom se mohli v příštích anketách na téma "chování při mobilování" zeptat.

Témata článku: Anketa

65 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Marcela 27. 10. 2003 23:49:01
  Já telefon zvednu i když nemám čas, neměla bych nervy nechat ho vyzvánět....
 • Katka 25. 10. 2003 15:53:48

  Drahy JS,

  ja, student, se citim byt timto vyzvana k reakci. Pokud...

 • Katka 25. 10. 2003 15:26:26

  Neprve k clanku:

  - temer vzdy se ptam zda nerusim (vyjma...

Určitě si přečtěte

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

** Slepý fototest končí drtivým vítězstvím Samsungu Galaxy S7 ** Také iPhone 7 má své nesporné kvality ** ...ale fotky ze Samsungu se líbily výrazně více.

18.  10.  2016 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 189


komerční sdělení

Komerční sdělení