Anketa: jste spokojeni se svým mobilním operátorem?

Jak pročítám reakce pod články a diskuse ve Fóru, zdá se mi, že zde čím dál častěji převažuje nespokojenost. Už nejsou příliš vidět ani tzv. „flamewary“ mezi příznivci jednoho a druhého operátora, jedné a dalších značek. Jakoby ti spokojení zmizeli a armáda nespokojenců se rozrostla. Téměř ke každé nové službě, ke každému produktu se hned objeví příspěvky, že je k ničemu, že firma XYZ klesá ke dnu, pokud jí už úplně neujel vlak. Nejzajímavější na tom všem je, že v zahraničních internetových diskusích se s takovým pesimismem nestkáme.

To je ale samozřejmě téma na vědeckou studii, ne na malou bleskovku. V ní se však můžeme pokusit zjistit, jestli i zde platí pravidlo, že jeden nespokojenec zastíní hromadu spokojených optimistů. Připravil jsem proto anketu, kterou najdete v pravém sloupci na titulní straně nebo i u této bleskovky.

Začínáme s operátory: klepněte na odpověď, která nejvíce vyjadřuje vaše současné pocity. Jste spokojeni se svým mobilním operátorem?

Témata článku: Anketa, Mobilní operátor, Operátor, Mobil

Určitě si přečtěte

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

** Slepý fototest končí drtivým vítězstvím Samsungu Galaxy S7 ** Také iPhone 7 má své nesporné kvality ** ...ale fotky ze Samsungu se líbily výrazně více.

18.  10.  2016 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 189