Anketa: kdo v Česku jako první nabídne EDGE?

Dnes jsme se s kolegy trochu přeli, kdo z českých operátorů jako první nabídne EDGE. Fakta jsou známá: T-Mobile svůj záměr oznámil jako první a postavil se do čela celé trojky. Minulý týden se ale stejným cílem pochlubil i Oskar. I když tvrdí, že komerční provoz je naplánován na rok 2005, co když... Přiznejme si, že pokud by Oskar přišel s EDGE jako první, asi by si u řady uživatelů dost šplhnul (na druhou stranu peníze mu uspěchané prvenství asi nepřinese).

A co Eurotel? Tady jsme se v redakci neshodli. Někdo tvrdil, že s EDGE by si konkuroval svému CDMA, protiargumentem bylo, že se jedná o služby s rozdílným určením. I když ale operátor ve věci EDGE mlčí a připustí nanejvýš, že zvažuje různé možnosti, červíček vrtá. Eurotel byl v datových službách vždy vedoucí operátor – že by si EDGE nechal jen tak ujít? Nebude to právě on, kdo do ticha zakřičí „Hurá“ a vypálí rybník všem konkurentům?

Až na zaměstnance operátorů, kteří mají datové služby na starost, ale můžeme zatím jen tipovat. Zkusme to společně: v pravém sloupci stránky najdete anketu, klepněte na položku, která je podle vás nejpravděpodobnější.

Diskuze (23) Další článek: Eurotel zdražil, nabízí wap zdarma

Témata článku: Anketa, Edge

Určitě si přečtěte