Anketa: kdo v Česku jako první nabídne EDGE?

Anketa: kdo v Česku jako první nabídne EDGE?

Dnes jsme se s kolegy trochu přeli, kdo z českých operátorů jako první nabídne EDGE. Fakta jsou známá: T-Mobile svůj záměr oznámil jako první a postavil se do čela celé trojky. Minulý týden se ale stejným cílem pochlubil i Oskar. I když tvrdí, že komerční provoz je naplánován na rok 2005, co když... Přiznejme si, že pokud by Oskar přišel s EDGE jako první, asi by si u řady uživatelů dost šplhnul (na druhou stranu peníze mu uspěchané prvenství asi nepřinese).

A co Eurotel? Tady jsme se v redakci neshodli. Někdo tvrdil, že s EDGE by si konkuroval svému CDMA, protiargumentem bylo, že se jedná o služby s rozdílným určením. I když ale operátor ve věci EDGE mlčí a připustí nanejvýš, že zvažuje různé možnosti, červíček vrtá. Eurotel byl v datových službách vždy vedoucí operátor – že by si EDGE nechal jen tak ujít? Nebude to právě on, kdo do ticha zakřičí „Hurá“ a vypálí rybník všem konkurentům?

Až na zaměstnance operátorů, kteří mají datové služby na starost, ale můžeme zatím jen tipovat. Zkusme to společně: v pravém sloupci stránky najdete anketu, klepněte na položku, která je podle vás nejpravděpodobnější.

Témata článku: Anketa

23 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Honza 27. 10. 2004 17:35:09
    Nejde o to kdo bude první, ale kdo bude kvalitnější a spolehlivější
  • Caudy, Caudy 27. 10. 2004 17:22:58
    T-MOBILE ho dá do konce roku.... (offic. zdroj)
  • Mr. B 27. 10. 2004 16:52:00
    Jo, jo. Takto do dopada, kdyz nekdo vynese ze Siemensu kusou informaci a...
Určitě si přečtěte

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

Slepý souboj fotoaparátů má drtivého vítěze. Je to Galaxy S7 nebo iPhone 7?

** Slepý fototest končí drtivým vítězstvím Samsungu Galaxy S7 ** Také iPhone 7 má své nesporné kvality ** ...ale fotky ze Samsungu se líbily výrazně více.

18.  10.  2016 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 189


komerční sdělení

Komerční sdělení