Apple iPhone 2.0: mýtický mobil bude mít nástupce

Ještě jsme se nedočkali ani první generace jablečného mobilu a v USA se již mluví o druhé. Je vcelku logické, že jeden model nestačí. Vývoj takového zařízení může trvat déle, než rok a jestli to Apple se vstupem do mobilně-komunikační branže myslí vážně, má nejvyšší čas. Nejspíše se v Křemíkovém údolí uvažuje i o dalších generacích.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Představy i budoucím iPhone na fotomontážích

Podle nejnovějších zvěstí by měl být první iPhone srovnatelný s běžnými mobilními telefony, samozřejmě s důrazem na hudební funkce. Druhá generace se pak bude měřit se složitějšími komunikátory. Hmatatelné důkazy nepřichází, ale Apple nás stále udržuje v pozoru. Pozitivní vliv to má přinejmenším na cenu akcií společnosti. Ty v očekávání dalšího tržního hitu neustále stoupají.

Diskuze (6) Další článek: Vodafone nabízí hitparádu vánočních dárků

Témata článku: Apple, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, APP, #Apple, Nástup, Budoucí iphone, Nástupce, Mobil


Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

Vybrali jsme 12 nejlepších levných smartphonů do 6 tisíc. Který si nadělíte?

** I když je cena limitem, dá se vybrat rozumný smartphone ** Levný smartphone umí víc než obyčejný mobil ** Připravte si alespoň 2 tisíce korun

Jan Láska | 32

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

RECENZE: Nokia 7.1 — bestseller ztenčuje rámečky a sází na HDR obraz

** Nokia 7.1 je povedená stylovka vyšší střední třídy ** Znovu láká na čistý systém zapojený do programu Android One ** Lákavou funkcí může být i podpora HDR10 u videa.

Martin Miksa | 23