Apple iPhone plný superlativů

Apple iPhone, fenomén dneška a pravděpodobně i zítřka. Málokoho překvapí, že suverénně vévodí čelnímu místu žebříčku Google Zeitgeist pro rok 2007, což je přehled nejpopulárnějších slov použitých pro vyhledání. Toto mnohými zavrhované, ale ještě početnější skupinou lidí obdivované zařízení, bylo nejrychleji rostoucím vyhledávacím výrazem nejen ve Spojených státech, kde se začal prodávat, ale zájem panoval i ve zbytku světa.

Nejen vyhledávacím slovem iPhone dobývá svět. V Severní Americe se jablečný telefon během svého půlročního prodeje dostal na druhou příčku prodejnosti hned za Blackberry a předehnal tak všechna Windows Mobile zařízení, Trea a jiné Palmy, případně produkty poháněné Linuxem. Dále se v průzkumu Canalys předpovídá, že pokud se udrží tento trend, Apple iPhone se stane severoamerickou jedničkou.

Ježíšek své dárky už rozdal, Vánoce jsou za námi. Zdalipak se většina z 1 175 dotázaných amerických zástupců tzv. Generace Y, tj. lidí ve věku 13 až 25 let, dočkali svého vytouženého dárku? Právě Apple iPhone byl nejčastěji zmiňován na předním místě v jejich přáních. Generace Y představuje věkovou skupinu, která významnou měrou určuje přicházející trendy ve spotřebitelském chování.

Témata článku: Apple, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Apple iPhone SE, Apple iPhone SE 64GB

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70