Apríl: chystá se dotyková Nokia N95

Na webu Nokia Ovi uveřejnil uživatel JohhnyBruha fotografie Nokie N95 s dotykovým displejem a dotykovým ovládáním. Na displeji je zrovna vidět alfanumerická klávesnice. Je možné, že Nokia chystá N95 ve verzi s dotykovým displejem? Nebo testuje operační systém S60 Touch?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nebudu už vás napínat, jde o aprílový žertík. Fotografie Nokie N95 jsou z kultovního seriálu Knight Rider, který se nedavno začal vysílat po 25 letech omlazený a se Shelby Cobra Mustangem na televizní obrazovky. Jak je vidět, Nokia N95 hraje jednu z hlavních rolí - alespoň pro nás, mobilní maniaky.

Pokud se na fotografie zadíváte pozorně, zjistíte, že Nokia N95 má černý zadní kryt. Potěšující zprávou je, že se nejedná o nějaký nekvalitní neoriginální kryt, ale že Nokia opravdu po N82 vypustila i černou variantu N95. Černý kryt by měl být v současnosti dostupný v autorizovaných servisech, ale vypadá to, že České repubilky se to zatím netýká. Kdy se do prodeje dostane rovnou černá N95 bohužel nevíme.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zdroj: JohhnyBruha, SymbianWorld

Diskuze (6) Další článek: LG KF510: štíhlá kráska ode dneška v ČR

Témata článku: Nokia, Apríl, Nokia N95, Nokia N95 8GB, Jonny, Dot, Dotyk

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50