Archiv O2TV se rozšiřuje o vybrané pořady televize Prima

Kromě běžného sledování televizních pořadů nabízí služba O2TV (televize po pevné lince) i jiné vymoženosti. Jednou z nich je archiv pořadů, ze kterého si může zákazník vybrat pořad ke sledování, když pro něj není aktuální program zrovna atraktivní. S touto službou už nezmeškáte svůj oblíbený pořad, i když zapomenete nastavit video – najdete jej v archivu.

Doposud archiv služby O2TV zaznamenával filmy, seriály či sportovní přenosy z programových nabídek obou vysílacích kanálů veřejnoprávní televize ČT1 a ČT2. Vedle vybraných pořadů obou programů České televize se nyní v TV archivu objeví také oblíbené pořady televize Prima jako je Receptář, Rodinná pouta III., Nikdo není dokonalý, Letiště či Inkognito. Operátor O2 dále jedná i s dalšími provozovateli domácích i zahraničních kanálů o zpřístupnění svých děl pro TV archiv.

Z dalších výhod služby O2 TV je Videotéka, virtuální videopůjčovna, kde si zákazníci mohou vybrat z bohaté nabídky filmů, pohádek či dokumentů, které budou mít stejně jako v klasické videopůjčovně k dispozici pro neomezené prohlížení po dobu 24 hodin. Nabídka filmů se neustále obměňuje. Posledním hitem je film Milion Dollar Baby.

Váš názor Další článek: Novogo S: opět navigace postavená na iGo

Témata článku: AR, Klasické video, Videopůjčovna, Televize, Vybraný pořad, Sportovní přenos, Pořad

Určitě si přečtěte