Armani a Samsung vyvíjí stylový mobil

Výrobci mobilních telefonů se postupně dostávají do situace, kdy už není příliš cest pro inovace ve výbavě telefonů. A tak se stává stále důležitějším kritériem při výběru telefonu jeho design. Není proto divu, že se výrobci mobilních telefonů snaží navázat spolupráci s různými módními značkami. Protože vedle designu je módní značka také velmi dobrým lákadlem pro zákazníky.

Motorola má svůj zlatý Razr V3i Dolce&Gabbana, LG letos září s modelem KE850 Prada, Nokia již dříve vytvořila model 7270 Versace a Sagem vyrábí telefon pro Levi’s. Podobných párů lze najít více a určitě jich bude přibývat. Dalším v pořadí je Samsung, který se dal dohromady s módní značkou Armani.

Deníku Electronic Times zástupce společnosti Samsung potvrdil, že s týmem italského módního návrháře Armaniho hodlá spolupracovat na vývoji zcela nové kategorie luxusních výrobků. Mobilní telefon se značkou Armani by se měl v Evropě objevit už v říjnu. Spolupráce obou firem totiž v utajení probíhá již od počátku roku.

Nový „Armani phone“ by měl nabídnout zcela nový způsob ovládání a také stylovou obsahovou nabídku. Je už celkem jisté, že novým telefonem se značkou Armani bude Samsung P520, jehož fotografie před pár dny unikla na internet. Tenký telefon s koženým obalem nabídne velký dotykový displej a pouze dvě tlačítka pro ovládání hovorů. Bohatá výbava zahrnuje 3Mpx fotoaparát, EDGE, slot pro microSD karty a také Wi-Fi (podrobnosti zde).

Klepněte pro větší obrázek 
Samsung P520

Váš názor | Anketa: displej navigací na výšku, nebo na šířku?

Témata článku: Samsung, AR, ARM, Motorola Razr, Motorola Razr V3i, Samsung P520 Armani, Mobil, Módní návrhář, Styl

Určitě si přečtěte

Týden mobilně 403: Čipsetové orgie, aneb máme klíče k budoucnosti

Týden mobilně 403: Čipsetové orgie, aneb máme klíče k budoucnosti

1.  10.  2017 | Holčík Tomáš, Kůžel Filip | 3

„Procesor s umělou inteligencí“ není žádná magie. Tedy až na novinku od Intelu...

„Procesor s umělou inteligencí“ není žádná magie. Tedy až na novinku od Intelu...

** Proč se Huawei chlubí procesorem bez mobilu? Jen kvůli Applu. ** „Umělá inteligence“ je vlastně docela obyčejný koprocesor. ** Až Intel má něco, co boří zavedené konvence.

1.  10.  2017 | Holčík Tomáš, Kůžel Filip | 4