Armani a Samsung vyvíjí stylový mobil

Armani a Samsung vyvíjí stylový mobil

Výrobci mobilních telefonů se postupně dostávají do situace, kdy už není příliš cest pro inovace ve výbavě telefonů. A tak se stává stále důležitějším kritériem při výběru telefonu jeho design. Není proto divu, že se výrobci mobilních telefonů snaží navázat spolupráci s různými módními značkami. Protože vedle designu je módní značka také velmi dobrým lákadlem pro zákazníky.

Motorola má svůj zlatý Razr V3i Dolce&Gabbana, LG letos září s modelem KE850 Prada, Nokia již dříve vytvořila model 7270 Versace a Sagem vyrábí telefon pro Levi’s. Podobných párů lze najít více a určitě jich bude přibývat. Dalším v pořadí je Samsung, který se dal dohromady s módní značkou Armani.

Deníku Electronic Times zástupce společnosti Samsung potvrdil, že s týmem italského módního návrháře Armaniho hodlá spolupracovat na vývoji zcela nové kategorie luxusních výrobků. Mobilní telefon se značkou Armani by se měl v Evropě objevit už v říjnu. Spolupráce obou firem totiž v utajení probíhá již od počátku roku.

Nový „Armani phone“ by měl nabídnout zcela nový způsob ovládání a také stylovou obsahovou nabídku. Je už celkem jisté, že novým telefonem se značkou Armani bude Samsung P520, jehož fotografie před pár dny unikla na internet. Tenký telefon s koženým obalem nabídne velký dotykový displej a pouze dvě tlačítka pro ovládání hovorů. Bohatá výbava zahrnuje 3Mpx fotoaparát, EDGE, slot pro microSD karty a také Wi-Fi (podrobnosti zde).

Klepněte pro větší obrázek 
Samsung P520

Témata článku: Samsung, ARM, AR, Motorola Razr, Motorola Razr V3i, Samsung P520 Armani

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone AR: na rozhraní mezi třemi realitami [recenze]

Asus Zenfone AR: na rozhraní mezi třemi realitami [recenze]

** Asus Zenfone AR vás přenese do rozšířené i virtuální reality ** Nekompromisní výbava uspokojí i ty nejnáročnějí uživatele ** Celkový dojem kazí jen vyšší cena

23.  7.  2017 | Miksa Martin | 4

Lenovo Phab 2 Pro: vstupenka do rozšířené reality [recenze]

Lenovo Phab 2 Pro: vstupenka do rozšířené reality [recenze]

** Jako jediný smartphone s Google Tango je překvapivě levný ** Rozšířená realita zde funguje na jedničku, obsahu je ale málo ** Obří rozměry a slabý procesor jsou zbytečný přešlap

12.  2.  2017 | Miksa Martin | 6


komerční sdělení

Komerční sdělení