Audio pohlednice už můžete posílat i s pevnou linkou

Český Telecom pro své zákazníky připravil novou službu s názvem Perličky. První z těchto Perliček, hlasová pohlednice, funguje již teď. Celá služba je přístupná z pevné telefonní linky na čísle 906 96 90 96. Cena, která vám bude účtována je 6 Kč/min., přičemž platí, že za odeslání hlasové pohlednice již další dodatečný poplatek (jako je tomu u mobilních operátorů) neplatíte.

Po vytočení linky 906 96 90 96 vám automatický konverzační systém pomůže sestavit celou hlasovou pohlednici - ta se může skládat z vašeho osobního vzkazu doplněného o předem nahranou hlasovou zprávu (podobně jako u mobilních operátorů). Po sestavení pohlednice již jen stačí zvolit datum a čas doručení a telefonní číslo příjemce (ze sítě Českého Telecomu). Aby ale vaše hlasová pohlednice nemohla adresáta obtěžovat, tak není možné zvolit čas doručení mezi 22:00 - 8:00.

Pokud se příjemce nemůže vaší pohlednice "nabažit" a nebo pokud telefon zvedne při doručení někdo jiný, pak stačí zavolat opět na linku 906 96 90 96 a pohlednici si znovu přehrát nebo ji přeposlat (sazba je opět 6 Kč/min.).

Diskuze (3) Další článek: Nový odolný Siemens M55 možná už příští týden

Témata článku: Link, Celá služba, Audio, Audi, Pohled


Určitě si přečtěte

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Amazfit BIP: Vyzkoušeli jsme nejlevnější chytré hodinky od Xiaomi

Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní

Petr Březina | 136

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

RECENZE: Huawei P20 Pro — mistr nočního vidění

** Špička portfolia Huawei nepřipouští žádné kompromisy ** Má atraktivní, zapamatovatelný design a spoustu výkonu ** Hlavním lákadlem je unikátní fotoaparát Leica se třemi objektivy

Jan Láska | 70