Audio pohlednice už můžete posílat i s pevnou linkou

Český Telecom pro své zákazníky připravil novou službu s názvem Perličky. První z těchto Perliček, hlasová pohlednice, funguje již teď. Celá služba je přístupná z pevné telefonní linky na čísle 906 96 90 96. Cena, která vám bude účtována je 6 Kč/min., přičemž platí, že za odeslání hlasové pohlednice již další dodatečný poplatek (jako je tomu u mobilních operátorů) neplatíte.

Po vytočení linky 906 96 90 96 vám automatický konverzační systém pomůže sestavit celou hlasovou pohlednici - ta se může skládat z vašeho osobního vzkazu doplněného o předem nahranou hlasovou zprávu (podobně jako u mobilních operátorů). Po sestavení pohlednice již jen stačí zvolit datum a čas doručení a telefonní číslo příjemce (ze sítě Českého Telecomu). Aby ale vaše hlasová pohlednice nemohla adresáta obtěžovat, tak není možné zvolit čas doručení mezi 22:00 - 8:00.

Pokud se příjemce nemůže vaší pohlednice "nabažit" a nebo pokud telefon zvedne při doručení někdo jiný, pak stačí zavolat opět na linku 906 96 90 96 a pohlednici si znovu přehrát nebo ji přeposlat (sazba je opět 6 Kč/min.).

Diskuze (3) Další článek: Nový odolný Siemens M55 možná už příští týden

Témata článku: Pohled, Audio, Audi, Link

Určitě si přečtěte