Bezdrátový herní ovladač k Nokiím N-Gage

Bezdrátový herní ovladač k Nokiím N-Gage

O Bluetooth ovladači Zeemote JS1 jsme již psali v minulosti, prozatím si ho ale mohli užívat hlavně majitelé telefonů Sony Ericsson a to především v Holandsku, kde se přístroj prodává. To by se ale brzy mělo změnit díky spolupráci firem Zeemote a Nokia.

Klepněte pro větší obrázek 

Klíčem dohody je vytvoření nové Zeemote Zeekey aplikace, díky které bude možno na nových (pravděpodobně pouze symbianových) Nokiích ovládat prakticky jakékoliv hry a aplikace, bez nutnosti přímé podpory ze strany vývojářů těchto her či aplikací. Majoritní nasazení se očekává v oblasti N-Gage her a musím uznat, že představa N95 připojené k televizi a hraní např. Asphalt 3: Street Rules, má své kouzlo. N-Gage hry by pak dostaly úplně nový rozměr a vlastníci přístrojů s TV výstupem by se pak automaticky stali i vlastníky skutečně mobilní herní konzole.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Vzájemná spolupráce obou firem má pak jít tak daleko, že ovladač by měl být přibalen k novým N-Gage kompatibilním Nokiím a aplikace má být přímo součástí základní výbavy telefonu. Prvních takto vybavených telefonů se dle dohody dočkají zákazníci v Německu. Zda ovladač bude k dispozici i samostatně, zatím bohužel není známo.

Zdroj: AllAboutSymbian

Témata článku: Nokia, Příslušenství, Nokia N-Gage

5 komentářů

Nejnovější komentáře

  • narg 25. 8. 2008 22:57:52
    to je fakt, covece :D ale toho uz musej mit mraky, o tom se psalo uz...
  • bozskydave 25. 8. 2008 14:23:37
    zeemote používám na testování java her už několik měsíců a opravdu je to...
  • Karbanatek 25. 8. 2008 11:26:19
    Neblazni, tedka se tam vsichni roběj na iPhounu :-D
Určitě si přečtěte

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

Chytrý adaptér NextDrive Plug a webová kamera NextDrive Cam S: osobní cloud s dohledem

** Chytrý adaptér do zásuvky poslouží jako osobní cloud ** Pomocí webové kamery získáte dálkový dohled ** Mobilní aplikace umožní rychlý přístup na disk, flasku nebo webovou kameru

20.  7.  2017 | Michlovský Jakub | 1


komerční sdělení

Komerční sdělení