Běžte do kina zadarmo. S Vodafonem

Vodafone pokračuje v rozšiřování seznamu výhod pro své zákazníky, které se vymykají běžné činnosti mobilního operátora. Každé úterý mohou nyní zákazníci Vodafonu v multikinech Palace Cinemas v Praze a Brně získat k jedné zakoupené vstupence druhou vstupenku zdarma. Akce probíhá od 17. června 2008 do 31. srpna 2008.

Exkluzivní akce „Vodafone úterý“ v Palace Cinemas probíhá v pražských multikinech v parku Hostivař, ve Slovanském domě, v Novém Smíchově a Letňanech a v brněnských kinech Olympia a Velký Špalíček.

Každý návštěvník, který se u pokladen multikin prokáže logem Vodafone na svém mobilu, obdrží v těchto kinech k zakoupené vstupence pro dospělou osobu jednu vstupenku zdarma na stejné filmové představení ve stejný den. Například při koupi dvou vstupenek tak ušetří zákazníci Vodafone 169 Kč.

Spolupráci Vodafone s Palace Cinemas podpoří i reklamní kampaň, která se objeví v prostorách multikina a v elektronických médiích. Tato kampaň bude zahájena 24. června. Zákazníky v prostorách multikin na akci upozorní i hostesky. Akce platí pro základní vstupné pro dospělé osoby, neposkytuje se na již zlevněné vstupenky, dětské a studentské vstupenky nebo na speciální akce a projekty multikin.

Diskuze (26) Další článek: Palm OS: Freeware, který zaujal (25)

Témata článku: Operátoři, Vodafone, Palace, Voda, Speciální akce

Určitě si přečtěte