BlackBerry chystá zbraně na iPhone

Všichni výrobci neustále mluví o svých telefonech, kterými hodlají překonat iPhone, zůstat pozadu nechce ani BlackBerry. To je velkým hráčem hlavně v USA a úspěch iPhonu na tamějším trhu mu jistě nedělá vůbec radost.  Konkrétních informací je málo, zato přídomek nový konkurent iPhonu už má. Kódové označení AK nemá nic společného se zbraněmi, jedná se o zkratku slov Apple Killer. Jediné, na čem se zdroje informací prozatím shodují, je velký dotekový displej nového zařízení. Teoreticky by se mohlo jednat o Blackberry 9100, nic ale není momentálně jisté. Pokud ovšem bude v nabídce technologie Blackberry a široká podpora datových přenosů, mohl by podobný přístroj nadělat iPhonu nepříjemnosti.

Zdroj: IntoMobile

Témata článku: Blackberry, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Black

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70