BlackBerry pro každého s novou službou od T-Mobile

Nabídku T-Mobile od listopadu rozšiřuje nová služba BlackBerry Internet Service, díky níž mohou zákazníci získat profesionální řešení pro mobilní přístup k e-mailům bez nutnosti dalších investic do vlastního softwarového vybavení. Novinku lze využívat se všemi přístroji BlackBerry, včetně oblíbených modelů 8310 a Bold, vybavených plnohodnotnou QWERTZ klávesnicí a velkým displejem. Měsíční paušál za používání služby ve výši 299 Kč již zahrnuje neomezená data pro synchronizaci e-mailu a přístup na internet.

Ústy Martiny Kemrové, senior manažerky firemní komunikace a tiskové mluvčí operátora jsme se dozvěděli, že řešení BlackBerry si během posledních několika roků získalo velkou oblibu zejména mezi středními a a většími společnostmi. Některé menší firmy však mohly být limitovány nutností provozovat vlastní poštovní server. „Díky naší nové službě s výhodnými podmínkami budou moci BlackBerry jednoduše využívat skutečně všichni zájemci, včetně nejmenších firem či koncových zákazníků, a to bez jakýchkoliv nároků na vlastní IT infrastrukturu.

Služba je určena pro všechny paušální zákazníky, aktivaci lze provést snadno přímo z telefonu. Nastavení přístupu k vybraným e-mailovým účtům je zcela intuitivní, zprovoznění řešení nevyžaduje žádný zvláštní zásah IT technika. Měsíční paušál za využívání služby již zahrnuje veškerá data přenášená při synchronizaci zpráv (včetně příloh), prohlížení internetu či komunikaci prostřednictvím instant messagingu. Výjimkou mohou být některé aplikace třetích stran, využívající jiný přístupový bod než APN BlackBerry (typicky navigační nebo mapový software). Na datové přenosy v rámci měsíčního paušálu není uplatňován žádný FUP limit.

Klepněte pro větší obrázek
BlackBerry Bold (preview) je horkou novinkou na našem trhu. Krom všech manažerských dovedností nabízí také slušný rozsah multimediálních funkcí

BlackBerry Internet Service umožňuje nepřetržitou synchronizaci (tzv. push e-mail) současně až deseti poštovních účtů prostřednictvím protokolu POP3 nebo IMAP4. I v této variantě si řešení BlackBerry zachovává své hlavní přednosti: stabilitu, vysoký stupeň zabezpečení a jednoduchost ovládání. Lze jej přitom využívat jak s firemními servery, tak s některou z freemailových služeb (např. Seznam.cz, Centrum.cz, Gmail.com...). Koncová zařízení BlackBerry jsou po stránce designu i prostředí přizpůsobena pro co nejkomfortnější práci s elektronickou poštou a jejími přílohami, disponují však také mnoha dalšími funkcemi pokročilých smartphonů.

Zákazníci, kteří si aktivují BlackBerry Internet Service v období od 1. listopadu do 31. ledna 2009, získají službu na první měsíc zdarma. Firmy, které již využívají některou z jiných forem řešení BlackBerry (např. robustní BlackBerry Enterprise Server), získají BlackBerry Internet Service zcela zdarma. V jednom přístroji poté mohou snadno mít k dispozici jak pracovní, tak soukromé zprávy. Více informací naleznete na adrese www.t-mobile.cz/bis.

Diskuze (14) Další článek: O2 přihodí k Walkmanům a tarifu [:kůl:] reprokouli MBS-100

Témata článku: Blackberry, Operátoři, T-Mobile, Black, Vysoký stupeň, Mobil

Určitě si přečtěte