BlackBerry v říjnu představí vodotěsného konkurenta pro iPhone a Galaxy

Zdá se, že spolupráce TCL a BlackBerry funguje, a tak je jen otázkou času, kdy se dočkáme dalších modelů. Engadget.com uvádí, že nové zařízení bude bez klávesnice a představí se v říjnu. Podrobnosti pochopitelně chybí, ale dva hlavní prodejní argumenty přece jen známe – novinka bude odolná podle stupně krytí IP67 a baterie má poskytnout nadprůměrnou výdrž. To a „nejbezpečnější Android na světě“, jak BB sebevědomě svůj upravený systém nazývá.

Cílem je nabídnout zařízení pro cestovatele, které bude spolehlivě fungovat i poté, co iPhonům dojde energie. Zástupce TCL Engadgetu řekl, že ještě nepředstavená novinka má potenciál přetáhnout uživatele iPhonů a Samsungů Galaxy, což logicky znamená špičkovou výbavu na úrovni konkurenčních vlajkových lodí. Cena má být naopak nižší.

Jak zacházet s vodotěsným mobilem:

Témata článku: Blackberry, Android, Spekulace, Vodotěsnost, TCL, Špičková výbava, Nepředstavená novinka, Engadget, Upravený systém, Velký smysl, Argument, Vodotěsný mobil, Novinka, Nadprůměrná výdrž, Nové zařízení, Nejbezpečnější Android, Konkurent, Říjen

3 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Baller8 30. 8. 2017 11:54:13
    No bylo by fajn aspoň základní krytí, které nabízí jiní výrobci bez IP67...
Určitě si přečtěte

Hejt na iPhone X: Názor zklamané iOvce

Hejt na iPhone X: Názor zklamané iOvce

** Názory na iPhone X se různí od adorace po nenávist ** Dnes pro vás máme velmi negativní názor zklamaného fanouška ** Připravte se, bude to bolet. Co všechno je na iPhonu X špatně?

Dnes | Vojáček Jiří | 8

Jak se zbavit předinstalovaných aplikací

Jak se zbavit předinstalovaných aplikací

23.  9.  2017 | Kůžel Filip | 2

Asus už podruhé představil Zenfony 4. Byli jsme u toho

Asus už podruhé představil Zenfony 4. Byli jsme u toho

** Zenfone 4 a jeho varianty známe už od srpna ** Evropské verze se liší pouze v detailech. Známe ceny a dostupnost ** Překvapení se nekoná, další model jsme nedostali

21.  9.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan, Miksa Martin | 17


komerční sdělení

Komerční sdělení