BlackBerry v říjnu představí vodotěsného konkurenta pro iPhone a Galaxy

Zdá se, že spolupráce TCL a BlackBerry funguje, a tak je jen otázkou času, kdy se dočkáme dalších modelů. Engadget.com uvádí, že nové zařízení bude bez klávesnice a představí se v říjnu. Podrobnosti pochopitelně chybí, ale dva hlavní prodejní argumenty přece jen známe – novinka bude odolná podle stupně krytí IP67 a baterie má poskytnout nadprůměrnou výdrž. To a „nejbezpečnější Android na světě“, jak BB sebevědomě svůj upravený systém nazývá.

Cílem je nabídnout zařízení pro cestovatele, které bude spolehlivě fungovat i poté, co iPhonům dojde energie. Zástupce TCL Engadgetu řekl, že ještě nepředstavená novinka má potenciál přetáhnout uživatele iPhonů a Samsungů Galaxy, což logicky znamená špičkovou výbavu na úrovni konkurenčních vlajkových lodí. Cena má být naopak nižší.

Jak zacházet s vodotěsným mobilem:

Diskuze (3) Další článek: Vodafone v září: Samsung Galaxy Note 8 a akce na modely S8 a S8+

Témata článku: Blackberry, Android, Spekulace, Vodotěsnost, TCL, Špičková výbava, Engadget, Velký smysl, Nepředstavená novinka, Nejbezpečnější Android, Nadprůměrná výdrž, Argument, Upravený systém, Novinka, Říjen, Vodotěsný mobil, Konkurent, Nové zařízení

Určitě si přečtěte