Blesková soutěž se Sony Ericssonem - vyhodnocení

MobilMania si pro vás ve spolupráci s českým zastoupením Sony Ericsson připravila rychlosoutěž o exkluzivní balení kapesních reproduktorů Sony Ericsson MPS-60 a 5 × 2 lístky na promítání filmu Filipa Renče „Na vlastní nebezpečí“. V tomto novém českém dobrodružném snímku hlavní představitelé používají právě telefony Sony Ericsson. Projekce se koná v pražském multikině Village Cinemas Anděl ve středu 27. února ve 20 hodin.

Otázka:

Ve které zemi kromě ČR se také z velké části natáčel film „Na vlastní nebezpečí“?

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Kromě lístků do kina se hraje o tyto stylové repráčky

Po dvou vstupenkách vyhrává každá desátá správná odpověď, kapesní repráčky získá šedesátý správně odpovídající. Nezapomeňte, že promítání proběhne už tuto středu, proto prosím o účast pouze zájemce, kteří mají možnost se do Prahy na uvedený čas dopravit.

Odpovědi posílejte na e-mail jan.laska@cpress.cz, jako předmět uveďte Soutěž SE. Uzávěrka je po příchodu 60. správné odpovědi, nejpozději však v úterý ve 12:00. Nezapomeňte připojit celé jméno a telefonní číslo, na které vás v případě výhry bude kontaktovat zástupce Sony Ericsson pro předání výhry. Vaše údaje nebudou sloužit k jiným účelům a po skončení soutěže budou smazány.


Soutěž byla ukončena, děkujeme za účast!

Správnou odpovědí na soutěžní otázku bylo Rumunsko a Bosna. Aby odpověď byla považována za správnou, stačilo uvést alespoň jednu ze dvou zemí. Po dvou vstupenkách na projekci fimu „Na vlastní nebezpečí“ získávají V. Peroutka, R. Varmus, P. Bednárik, L. Ječný a P. Kutnar. Stereo reproduktory Sony Ericsson MPS-60 si odnáší F. Hrůza. Výhercům gratulujeme, ostatním děkujeme za účast v soutěži.

Další článek: Ceny smartphonů klesají, rekordmanem je E65

Témata článku: Sony, Smartphony, Ostatní, Příslušenství, Ericsson, Soutěž, Blesk, Son

Určitě si přečtěte

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

Asus Zenfone 4 Pro: Surový výkon a opěvovaný fotoaparát pro zámožné [recenze]

** Zenfone 4 Pro se pouští do boje s těmi nejlepšími z nejlepších ** Nabízí hodně výkonu, povedené UI a propracovaný fotoaparát ** Cena přes dvacet tisíc korun značí hodně sebedůvěry. Je oprávněná?

Dnes | Vrbacký Jakub

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

ČD aktualizovaly aplikaci, In karta může konečně do mobilu. Vytvoříte ji zdarma

** Stojíte o In kartu, ale nikdy se vám nechtělo ji složitě vyřizovat? ** S aplikací Můj Vlak je to snadné, fyzicky už kartu potřebovat nebudete ** 25% sleva na tři roky vyjde na necelou tisícovku, pro mladé 490 Kč

16.  1.  2018 | Pospíšil Aleš | 20