Bluetooth sluchátko k mobilu zdarma

T-Mobile připravil ve svém internetovém obchodě dárek k manažerskému telefonu Nokia E50 v podobě Bluetooth sluchátka BH-200. Stačí tento mobil zakoupit v běžné či dotované ceně a doufat, že se na vás dostane. Nabídka je totiž omezena a platí do vyčerpání zásob.

Jedná se o jednoduše použitelný Bluetooth headset s pohodlnou elastickou sponou pro nasazení na ucho, vybavený ovládacími tlačítky. Podporuje Bluetooth 2.0. Má hmotnost 14g, vydrží v pohotovostním režimu až 150 hodin nebo až 5,5 hodiny hovoru.

Běžná cena telefonu je 6599 Kč, při úvazku k nejvyšší měsíční útratě 2 300 Kč klesne na 1 Kč. Při zakoupení telefonu za zvýhodněnou cenu je potřeba složit zálohu, jejíž výše se liší dle zvolené plánované měsíční útraty (od 1000 Kč do 4000 Kč). Záloha vám bude vrácena automaticky, a to ve třetím Vyúčtování služeb.

Stále také platí akce 20% slevy na paušál po dobu půl roku při aktivaci tarifu prostřednictvím eShopu, jak jsem vás informoval v této bleskovce. Poštovné a balné je zdarma, zboží vám bude doručeno nejpozději do tří pracovních dnů až do domu.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Bluetooth, Zdarma, Nokia E50-1, Nokia E50-2, Mobil, BLU, Bluetooth sluchátko, Sluchátko

Určitě si přečtěte

Pixel 2: Zapomeňte na hardware. Google to s umělou inteligencí myslí vážně

Pixel 2: Zapomeňte na hardware. Google to s umělou inteligencí myslí vážně

** Google představil Pixel 2 a Pixel 2 XL ** Výrazné změny nečekejte, jde hlavně o příjemou evoluci loňských modelů ** Do boje půjdou proti nejvyšší konkurenci.

4.  10.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 51

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

Nové iPhony, Nokie a hrstka slev, to je říjnový ceník T-Mobilu

** 64GB iPhone 8 pořídíte za cenu lehce přesahující 21 tisíc ** O tisícovku zlevnila dvojice Samsungů Galaxy A3 a A5 (2017) ** S cenou dolů šly modely Huawei, třeba Mate 9 o 2 000 Kč

30.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 5