Bluetooth sluchátko k mobilu zdarma

T-Mobile připravil ve svém internetovém obchodě dárek k manažerskému telefonu Nokia E50 v podobě Bluetooth sluchátka BH-200. Stačí tento mobil zakoupit v běžné či dotované ceně a doufat, že se na vás dostane. Nabídka je totiž omezena a platí do vyčerpání zásob.

Jedná se o jednoduše použitelný Bluetooth headset s pohodlnou elastickou sponou pro nasazení na ucho, vybavený ovládacími tlačítky. Podporuje Bluetooth 2.0. Má hmotnost 14g, vydrží v pohotovostním režimu až 150 hodin nebo až 5,5 hodiny hovoru.

Běžná cena telefonu je 6599 Kč, při úvazku k nejvyšší měsíční útratě 2 300 Kč klesne na 1 Kč. Při zakoupení telefonu za zvýhodněnou cenu je potřeba složit zálohu, jejíž výše se liší dle zvolené plánované měsíční útraty (od 1000 Kč do 4000 Kč). Záloha vám bude vrácena automaticky, a to ve třetím Vyúčtování služeb.

Stále také platí akce 20% slevy na paušál po dobu půl roku při aktivaci tarifu prostřednictvím eShopu, jak jsem vás informoval v této bleskovce. Poštovné a balné je zdarma, zboží vám bude doručeno nejpozději do tří pracovních dnů až do domu.

Témata článku: Operátoři, T-Mobile, Bluetooth, Zdarma, Nokia E50-1, Nokia E50-2, Bluetooth sluchátko, Mobil, Sluchátko, BLU

Určitě si přečtěte

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

Doogee Mix: bez rámečků a s velkou porcí paměti [recenze]

** Doogee Mix dostává bezrámečkový design do nižších cenových pater ** Zaujme také vysoká operační paměť 6 GB RAM a velké úložiště ** Vše kazí jen špatně odladěné prostředí a slabší fotoaparát

8.  12.  2017 | Miksa Martin | 14

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

Rachot v redakci: test 18 přenosných reproduktorů v prosincovém Computeru

** Hledáte bezdrátový reprák na cesty či na piknik? ** Otestovali jsme jich pro vás hned 18 ** Nový Computer je na stáncích!

6.  12.  2017 | redakce | 6

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

T-Mobile před Vánoci zvýhodní Samsungy. Ježíšek donese dva za cenu jednoho

** Novinky nejsou, ale tři roky starý 32GB iPhone 6 koupíte pod 10 tisíc ** Kvalitu za rozumnou cenu nabízí o tisícovku zlevněné Honory 8 a 6X ** Neprohloupíte ani s Nokií 5, která klesla o 500 Kč a stojí pod 5 tisíc

2.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 7