Boingo: celosvětový internet pro Nokie za 8 euro měsíčně

Wi-Fi velikán Boingo představil celosvětový přístup k internetu pro vybrané telefony Nokia. Desetitisíce „hotspotů“ budou za velice rozumný měsíční poplatek 8 euro přístupné pro uživatele Nokií vybavených bezdrátovým modulem. Stačí nainstalovat aplikaci Boingo Mobile a telefon už se sám připojí k příslušnému účtu a následně k internetu.

TIP: Boingo je internet pro Nokie, Sling je televize pro Nokie. Více zde

Až do tohoto bodu zní tisková zpráva Nokie opravdu skvěle a nebudu zastírat, že jsem už pomalu začínal propadat nadšení. Za nějaké tři stovky celosvětový přístup k internetu? Vždyť za stejnou cenu se na některých letištích můžete připojit na pouhou hodinu! Moje radost však opadla tak rychle jako vznikla, když jsem navštívil stránky Boingo a zadal heslo „Czech Republic“. Výsledkem vyhledávání byl jeden jediný výsledek: pražský hotel Radisson SAS Alcron. Pokud tedy nejste dveřníkem uvedeného hotelu, jako hlavní připojení Boingo neposlouží. Jestli však jste v zahraničních hotelech, letištích a kavárnách častěji než doma, Boingo si rozhodně pořiďte, cena je skvělá.

Více informací najdete na stránkách mobile.boingo.com/nokia

Témata článku: Nokia, Operátoři, Internet

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 9

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50