Bonusové balíčky pro uživatele s Eurotel Go

Jeden čtenář mě upozornil, že po zavolání na infolinku (*88) mu Eurotel nabídl zvláštní balíček služeb. Za 150 Kč mohl získat 88 textových zpráv „zdarma“.

O této akci jsme nic neslyšeli, takže jsem zkusil infolinku i já a popovídal si s operátorkou. Zjistil jsem, že Eurotel opravdu poslal skupině svých zákazníků textovku s informací, a co je nejlepší – nárok možná mají i ostatní. Operátorka po mně neustále chtěla Go číslo, aby se mohla podívat, jaký balíček mi může nabídnout.

Zkuste proto ze svých Go karet zavolat na *88 a přesvědčit se, jestli pro vás Eurotel také něco nemá. Pokud neuslyšíte nabídku hned v automatickém konverzantu, můžete se zeptat ještě živého operátora.

Diskuze (50) Další článek: Takové obyčejné japonské mobily

Témata článku: EU, Bonus, Balíčky, Eurotel Go, Euro


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 80

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

RECENZE: Xiaomi Mi Mix 2S — keramický umělec bez rámečků i kompromisů

** Bezrámečkovost ve známé podobě se špičkovou výbavou i foťákem ** Vítanou novinkou je podpora bezdrátového nabíjení ** V neposlední řadě zaujme také svou lákavou cenou.

Martin Miksa | 39