Budoucnost mobilů podle Nokie (2× video)

Na YouTube jsme objevili dvě zajímavá videa pocházející z konference Nokia World, která se konala na konci listopadu v Amsterdamu. Na videích Nokia prezentuje, jak si představuje mobilní telefony budoucnosti. Uvidíte zde velmi zajímavé koncepty v praxi.

První video není na první pohled až tak zajímavé. V hlavní roli je zde telefon podobný současné tyčince 7380 z kolekce L'Amour. Umí však zajímavé kousky, například přebarvovat se.

Mnohem zajímavější je ovšem druhé video, na kterém Nokia prezentuje koncepty multimediálních telefonů s dotykovým displejem. Tomuto stylu ovládání se výrobce zatím docela brání, ale jak vidno, do budoucna s ním počítá.

Diskuze (16) | Design: mobil s výsuvným displejem

Témata článku: Nokia, Mobil, Budoucnost

Určitě si přečtěte

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

Vybrali jsme 11 tlačítkových mobilů pod stromeček. Je jich už jako šafránu

** Klasické tlačítkové mobily se stávají okrajovou záležitostí ** Některým lidem k používání přitom bohatě postačují ** Ze zhruba stovky dostupných modelů vybíráme 11 nejlepších

24.  11.  2017 | Láska Jan | 11

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

Týden mobilně 367: Obrněných Androidů není nikdy dost

** Nebudeme mluvit o iPhonu, ale o tom, co udělal se světem smartphonů ** Představíme obrněné Androidy, dvojčata iGet Blackview ** Chybět nebude ani Pavlač s komentářem toho nej z uplynulého týdne

14.  1.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 7

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

Nokia 6: Vytoužený návrat legendy je tu

** Nokia 6 je první smartphone legendární značky v nové éře ** Má však slabý procesor a bude se prodávat pouze v Číně ** Berme ji pouze jako předehru před veletrhem MWC (konec února)

8.  1.  2017 | Kůžel Filip | 50