Buďte v obraze: informační SMS o mobilech za 1,50 Kč

Patříte mezi fanoušky mobilních technologií a nemůžete se bez nich obejít? Nestíháte číst Mobilmanii na počítači? Aktivujte si náš informační newsletter a můžete si přečíst zpravodajství i testy mobilních novinek v prohlížeči vašeho mobilu.

Redakce časopisů Mobility a MobilMania.cz pro vás připravila praktickou službu, s níž vám neuniknou informace o vydání nejnovějšího čísla časopisu Mobility, ani výběr odkazů na zajímavé články magazínu MobilMania.cz. Tento kanál budeme používat i k upozornění na novinky v časopise i na webu, díky newsletteru vám tak neunikne žádná důležitá zpráva.

Jak to celé funguje?

Newsletter si můžete objednat zasláním SMS ve tvaru MOBILY na číslo 900 09, po odsouhlasení jeho příjmu vám obratem dorazí jeho první číslo. Newsletter se skládá z několika částí, nechybí tipy na články, ani popis aktuálního čísla Mobilit s obálkou. Jelikož newsletter funguje díky spolupráci s firmou Mobilbonus, najdete v něm i výběr melodií a her pro váš telefon.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Postup objednání je jednoduchý

Jak objednat newsletter:

 • SMS ve tvaru: MOBILY
 • odeslat na číslo: 900 09
 • poplatek za aktivaci/zrušení příjmu: zdarma
 • cena: 1,50 Kč/1 přijatý newsletter
 • cena za měsíc: 4,50 Kč/3 přijaté newslettery
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Newsletter obsahuje odkazy na wapovou verzi Mobilmanie, nechybí informace o Mobilitách

Kolik to bude stát?

Jelikož máme v plánu připravovat maximálně 3 newslettery za měsíc, nepřijdou vás přijaté SMS na víc, než 4,50 Kč. K této ceně nezapomeňte připočítat poplatky za připojení k WAPu. Jestliže nechcete experimentovat s výší útraty za mobilní surfování, zkontrolujte si nastavení WAPu. Praktické odkazy pro nastavení u všech operátorů najdete spolu s emulátorem wapové verze Mobilmanie na této stránce.

Technicky zajišťuje MobilBonus, s. r. o., help@mobilbonus.cz, infolinka +420 777 717 535 (Po–Pá 9:00–17:00).

Témata článku: Ostatní, SMS

3 komentářů

Nejnovější komentáře

 • Am!go 23. 1. 2008 14:27:35
  Ja si to myslel :-)
 • Ivo Kocera 23. 1. 2008 14:23:42
  bleskovku opakujeme pro připomenutí, takže se vám to zdá správně ;-) a...
 • Am!go 23. 1. 2008 14:18:49
  Mam jen spatny pocit, nebo tu uz takova zprava byla ? Mozna dokonce slovo...
Určitě si přečtěte

Dárcovské SMS vycházejí z módy. Neziskovkám vadí anonymita

Dárcovské SMS vycházejí z módy. Neziskovkám vadí anonymita

23.  4.  2017 | E15.cz , Čabanová Adéla | 39

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

Štědrý den u operátorů: více přenesených dat a MMS, volalo se jako v běžnou sobotu

** Hlasový provoz na Štědrý den se výrazněji nelišil od běžného víkendu ** Klesá počet odeslaných SMS ** Jejich úlohu přebírají sociální sítě, messengery a částečně MMS

28.  12.  2016 | Láska Jan | 18

Cenzura na Kubě: operátor blokuje SMS zprávy se „špatným“ obsahem

Cenzura na Kubě: operátor blokuje SMS zprávy se „špatným“ obsahem

V posledních měsících se zprávy z Kuby nesly spíše v optimistickém duchu. Vláda prezidenta Raúla Castra údajně směřuje k uvolňování přísného komunistického režimu, na ostrově přistávají letadla a lodě plné turistů, státy po celém světě plánují otevírání svých zastupitelství. Značně v rozporu je pak s danými událostmi zpráva, se kterou přišel kubánský blog 14ymedio.com. Podle něj mobilní operátor Cubacel na popud vlády úmyslně cenzuruje SMS zprávy.

10.  9.  2016 | Tryner Miroslav | 20


komerční sdělení

Komerční sdělení