Casio: nové odolné véčko s obřím displejem a GPS

Z Japonska přichází další vodotěsný mobil. Casio E03CA je nárazuvzdorné, multimédii nabité véčko s velkým displejem, 2Mpx fotoaparátem a navigací. Na japonském trhu se objeví ještě před Vánoci.

Klepněte pro větší obrázek 
Casio E03CA

Již dříve jsme psali o jeho předchůdci s podivným označením G'zOne W42CA. Nejzásadnější změnou je integrovaný čip GPS, o softwarové výbavě se tisková zpráva nezmiňuje. Další parametry zůstávají bez větších změn, takže jen pro rekapitulaci: 2Mpx fotoaparát s automatickým ostřením, hlavní TFT displej s rozlišením 240 × 320 bodů a úhlopříčkou 61 mm. Vnější displej je monochromatický, s rozlišením 100 × 100 bodů. Vnitřní paměť je navýšena z 50 na 62 MB, dále ji rozšíříte kartami microSD. Co se komunikačních rozhraní týče, najdeme zde USB konektor, okénko infraportu a samozřejmostí je Bluetooth. Rozměry přístroje jsou 53 × 117 × 33 mm, hmotnost 166 g, tedy žádný drobeček. Od předchozího modelu se však bohužel nezměnila ani schopnost pracovat pouze v sítích CDMA, v Evropě si tedy musíme nechat zajít chuť.

Témata článku: Véčko, Displeje, GPS, Displej

Určitě si přečtěte

Xiaomi Mi Mix 2 v redakci: Ve všech směrech lepší, jen už ne tak výjimečný

Xiaomi Mi Mix 2 v redakci: Ve všech směrech lepší, jen už ne tak výjimečný

** První Mi Mix byl úchvatný, Mi Mix 2 je lepší, ale už nešokuje ** Technologické pokusy jsou zapomenuté, vše funguje na jedničku ** V Česku bude s požehnáním Xiaomi, cenu však zatím neznáme

20.  9.  2017 | Kůžel Filip | 49


komerční sdělení

Komerční sdělení