CDMA je na měsíc zdarma, ale každý neušetří

Eurotel na svém webu oficiálně oznámil pravidla akce, na kterou v posledních dnech loňského roku upozorňoval v reklamní kampani. Správně jsme psali, jde o akční nabídku služby Data Expres (CDMA), ve které je třetí měsíc zdarma – není za něj nutné platit měsíční paušál. Akce platí do konce února 2005.

S novými podmínkami ale ušetří jen noví zákazníci Eurotelu, kteří si za 8 995 Kč koupí nedotovaný modem, a nováčci, kteří svolí k dvouletému úvazku (modem za 1 Kč). Jestliže pro vás bude nejzajímavější kompromis s roční smlouvou na dobu určitou, Eurotel vám prodá modem za cenu o tisíc korun vyšší než v prosinci, za 1 995 Kč. Třetí měsíc zdarma tak zaplatíte zvýšenou cenou modemu.

I nadále platí akce se čtrnácti dny na zkoušku, po kterých v případě nespokojenosti s CDMA můžete odstoupit od smlouvy. Zaplatíte jen poměrnou část paušálního poplatku.

Témata článku: Zdarma, CDMA, Měsíc

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

Dnes | Kůžel Filip | 2

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

Nordic Telecom dá vale CDMA, příští rok spustí LTE. Zákazníci nový hardware dostanou

** Nordic Telecom chce být 4. mobilním operátorem, pomoci má LTE ** Stávající zákazníci budou vybaveni novým zařízením i SIM kartami ** Klíčová však bude aukce frekvencí v pásmu 700 MHz

24.  9.  2017 | Pospíšil Aleš | 49