CDMA mobil od Sony Ericssonu

Mobil z dílny Sony Ericssonu s nezapamatovatelným typovým označením A1402S II je zakázkou pro japonskou společnost KDDI a je určen pro sítě CDMA. Do prodeje by měl přijít koncem srpna (cena zatím není známa), ale našeho trhu se s největší pravděpodobností nedotkne, a tak si jen pro rozšíření obzorů všimněme jeho nejdůležitějších vlastností.

Jedná se o véčkový telefon s rozměry 89 × 47 × 23 mm, který váží 106 gramů. Má dva barevné displeje, které zobrazí až 65 tisíc barev. Malý vnější čtvercový displej má rozlišení 96 × 96 bodů a ten velký vnitřní pak 240 × 320 bodů. Nabízí až šedesát čtyři hlasů polyfonního vyzvánění. Telefon v sobě kromě standardních funkcí dále nabízí 8 MB paměti a má vestavěný infraport, který lze použít také jako dálkové ovládání např. k televizoru. Podle údajů výrobce vydrží baterie 160 minut hovoru a 250 hodin v pohotovosti.

Tři základní nabízené barevné varianty jsou růžová, bílá a tmavě modrá. Všechny tři verze mají vestavěný fotoaparát s rozlišením třetiny megapixelu. Výrobce myslel i na takové uživatele, kteří vestavěný fotoaparát nechtějí a přesto by rádi tento model měli. Pro ně je určena stříbrná varianta, která vestavěný fotoaparát nemá. Pro všechny modely jsou nabízeny také výměnné tapety pro umístění na kryt telefonu, k nimž si zákazník může stáhnout odpovídající pozadí na displej.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Diskuze (10) Další článek: Můj mobil: Nokia 5510

Témata článku: Sony, Ericsson, CDMA, Son, Mobil

Určitě si přečtěte