Čekáte na MDA II? Dřív si ho koupíte u Eurotelu (oživeno, známe cenu)

Dostala se k nám informace, která sice není oficiální, ale máme důvod jí věřit. Během pondělka by se ve značkových prodejnách Eurotelu měl objevit komunikátor, který u T-Mobilu známe pod názvem MDA II. Zatím neznáme jeho označení ani cenu, jde však o naprosto stejný typ zařízení jako MDA II.

Pokud se naše informace potvrdí, pro T-Mobile to bude velmi mrzuté. Před několika dny totiž prodej MDA II, který byl propagován jako jedna z výhod globálního operátora, odložil až na počátek příštího roku.


Oživeno v neděli 13.00: Eurotel svůj komunikátor nazve Eurotel Dataphone II a bude se prodávat za plnou cenu 22 995 Kč včetně DPH. Dotovaná cena bude 15 995 Kč, spolu se sníženým aktivačním poplatkem to je 17 040 Kč (do konce roku).

Diskuze (51) Další článek: Na mobilech Sony Ericsson budeme hrát on-line

Témata článku: EU, Eurotel Dataphone III, Euro


Určitě si přečtěte

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

RECENZE: Samsung Galaxy Note 9 — modrožlutý náčrtník tahá esa z rukávu

** Nejnovější Note z dílny Samsungu vylepšil pero S Pen. Přes Bluetooth s ním můžete třeba fotit selfíčka ** Telefonu narostla paměť, zvýšila se kapacita baterie, nově dostal i kapalinové chlazení ** Note 9 se neprofiluje jen jako pracovní nástroj, stejně velký důraz je kladen i na mobilní hry

Martin Chroust | 31

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Jak správně dobíjet baterie současných mobilů? Pozor na zastaralé návyky

Baterie v mobilních zařízeních se vyvíjejí, i když možná ne tak rychle jako některé jiné komponenty. Přesto už s dnešními články není žádoucí pracovat jako kdysi s NiCd bateriemi.

Jan Láska | 117