Celočerná varianta BlackBerry KeyOne přijde na pulty za měsíc. Cena nepatrně naroste

BlackBerry a jeho partnerský výrobce TCL slaví úspěch s modelem BlackBerry KeyOne. V září obě společnosti na veletrhu IFA v Berlíně představily celočernou variantu uvedeného modelu s posílenou pamětí. Na zahájení prodeje v Česku si budou muset zájemci o vylepšenou Black Edition ještě chvíli počkat.

Klepněte pro větší obrázek

Podle aktualizovaných informací jednoho z oficiálních prodejců Celkom.cz (ex ShopBlackBerry.cz) se inovovaná černá varianta dostane fyzicky na pulty až 1. listopadu. Předobjednávky už nicméně běží. Novinka bude o něco dražší než původní černo-stříbrná verze, která už stačila zlevnit pod 16 tisíc korun. Zájemce o celočernou verzi zaplatí 16 990 Kč.

Kromě elegantnějšího vzezření smartphone získá také nezanedbatelně vyšší kapacitu pamětí (4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště). Zbylou výbavu Black Edition zachovává a nechybí samozřejmě ani hardwarová klávesnice s možností nastavení rychlých zkratek aplikací. Naopak se na český trh nedostane funkce Dual SIM, kterou BlackBerry nabízí například na indickém trhu.

Jak se nám líbilo původní KeyOne a jeho klávesnice:

Témata článku: Blackberry, Android, Smartphony, Nákup a ceny, QWERTY, Klávesnice, TCL, Předobjednávky, Blackberry Keyone (Black Edition), Vnitřní úložiště, Oficiální prodejce, Zbylá výbava, Možnost - Nastavení, Vysoká kapacita, Česká republika, Rychlá zkratka, Uvedený model, ShopBlackBerry, Varianta, Celočerná varianta, Berlín, Stříbrná verze, Black Edition, Pult

Určitě si přečtěte