Celočerná varianta BlackBerry KeyOne přijde na pulty za měsíc. Cena nepatrně naroste

BlackBerry a jeho partnerský výrobce TCL slaví úspěch s modelem BlackBerry KeyOne. V září obě společnosti na veletrhu IFA v Berlíně představily celočernou variantu uvedeného modelu s posílenou pamětí. Na zahájení prodeje v Česku si budou muset zájemci o vylepšenou Black Edition ještě chvíli počkat.

Klepněte pro větší obrázek

Podle aktualizovaných informací jednoho z oficiálních prodejců Celkom.cz (ex ShopBlackBerry.cz) se inovovaná černá varianta dostane fyzicky na pulty až 1. listopadu. Předobjednávky už nicméně běží. Novinka bude o něco dražší než původní černo-stříbrná verze, která už stačila zlevnit pod 16 tisíc korun. Zájemce o celočernou verzi zaplatí 16 990 Kč.

Kromě elegantnějšího vzezření smartphone získá také nezanedbatelně vyšší kapacitu pamětí (4 GB RAM, 64 GB vnitřního úložiště). Zbylou výbavu Black Edition zachovává a nechybí samozřejmě ani hardwarová klávesnice s možností nastavení rychlých zkratek aplikací. Naopak se na český trh nedostane funkce Dual SIM, kterou BlackBerry nabízí například na indickém trhu.

Jak se nám líbilo původní KeyOne a jeho klávesnice:

Váš názor Další článek: Mělo to být jen na měsíc, ale nakonec Honor snížené ceny ponechá natrvalo

Témata článku: Blackberry, Android, Smartphony, Nákup a ceny, QWERTY, Klávesnice, Předobjednávky, TCL, Blackberry Keyone (Black Edition), Celočerná varianta, Rychlá zkratka, Pult, Varianta, Možnost - Nastavení, Berlín, Uvedený model, Česká republika, Black Edition, Vysoká kapacita, ShopBlackBerry, Oficiální prodejce, Zbylá výbava, Stříbrná verze, Vnitřní úložiště


Určitě si přečtěte