Centrum zařízení Windows Mobile pouze pro Vistu

Aplikace Centrum zařízení Windows Mobile umožňuje vytvářet nová partnerství, synchronizovat obsah a spravovat hudbu, obrázky a video pomocí libovolného zařízení se systémem Windows Mobile (verze Windows Mobile 2003 nebo novější). Program představuje platformu pro účinnou synchronizaci obchodních dat s průlomovým uživatelským prostředím. Pomáhá rychle vytvářet nová partnerství, synchronizovat důležité obchodní informace, například e-mail, kontakty a schůzky podle kalendáře, jednoduše spravovat nastavení synchronizace a přenášet obchodní dokumenty mezi mobilním zařízením a PC.

Klepněte pro větší obrázek

Nová verze aplikace Centrum zařízení Windows Mobile obsahuje důležitá vylepšení a nové funkce pro podporu zařízení se systémem Windows Mobile 6. Verze 6.1 spolupracuje pouze a jen s operačním systémem Windows Vista.

Hlavní novinky aplikace Centrum zařízení Windows Mobile 6.1:

  • Podpora zařízení se systémem Windows Mobile 6
  • Aktivace správy přístupových práv k informacím IRM - na zařízení se systémem Windows Mobile 6 lze automaticky otevřít dokumenty a soubory chráněné technologií IRM.
  • Pošta HTML - na zařízení se systémem Windows Mobile 6 lze synchronizovat elektronickou poštu ve formátu HTML.
  • Zápis certifikátů - zařízení se systémem Windows Mobile 6 může získat certifikáty prostřednictvím PC, ke kterému je připojené.
  • V zařízení se systémem Windows Mobile 6 lze povolit datová připojení během připojení k PC.
  • Lze synchronizovat soubory mezi zařízením Smartphone a zařízeními se systémem Windows Mobile 6 včetně zařízení s dotykovou obrazovkou a bez dotykové obrazovky.
  • Automatické ověřování zařízení - zařízení se systémem Windows Mobile lze připojit k počítači bez nutnosti opakovaného zadávání kódu PIN k odemknutí zařízení.
  • Registrace produktu - registrováním zařízení se systémem Windows Mobile lze získat přístup k informacím a výhodným nabídkám.
Váš názor Další článek: Sony Ericsson má patent na kombinaci mobilu a PSP

Témata článku: Windows, Smartphony, Software pro mobily, Windows Mobile, Zařízení, Centrum, Libovolné zařízení, Mobil


Určitě si přečtěte

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

Aplikace pro Android, bez kterých nedokážu žít [Jakub Vrbacký]

** Donedávna jsem používal Windows 10 Mobile, změna bolela ** Co není na očích, neexistuje, takže mám jedinou plochu ** Důležitým pomocníkem je Nova Launcher s bohatým nastavením

Jakub Vrbacký | 31

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

RECENZE: Nokia 6.1 a Android One mají trumfy, které z tabulky nevyčtete

** Výrazně vyšší výkon ve srovnání s předchůdcem ** Čistý Android není pro každého, má ale svoje kouzlo ** Moderní pojetí klasiky bez zbytečných módních výstřelků

Martin Herodek | 14

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

RECENZE: Honor 10 drtí konkurenci nejen duhovými odlesky, ale i výbavou a cenou

** Honor 10 opět přichází se skvělým poměrem ceny a výkonu ** Za přijatelnou cenu nabízí bohatou ochutnávku ze světa nejlepších ** Nastávající tuctovost displejů s výřezem zahání zády s odlesky duhy

Jakub Vrbacký | 40

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34