Centrum.cz najde nejlevnější zboží přes mobil

Centrum.cz najde nejlevnější zboží přes mobil

Nakupujete na internetu a chcete nakupovat levně? Pak se hodí využít některou ze služeb na vyhledávání zboží. Centrum.cz nyní také přichází s takovou službou, ale přizpůsobil ji pro mobilní telefony. Cenu zboží v internetových obchodech si tak můžete hned zkontrolovat kdekoli. A tak si můžete například v „kamenném“ obchodě zboží vybrat, prohlédnout a vyzkoušet a následně si zkontrolovat, za jakou nejnižší cenu je nabízeno na internetu.

„Zpřístupněním této aplikace do mobilního telefonu je služba pro uživatele ještě užitečnější než jen na internetu. Lidé si mohou ve chvilce porovnat ceny různých druhů zboží. Služba vyhledává přes 7,5 miliónu produktů ve více než 1 700 internetových obchodech,“ říká David Štýbr, projektový manažer, který má v Centrum.cz novou službu na starosti.

Centrum.cz vyřešil svůj mobilní vyhledávač jako samostatnou javovou aplikaci, nemusíte tedy používat internetový prohlížeč v telefonu. Aplikaci do mobilu stáhnete buď přímo z adresy http://zbozi.centrum.cz/mobil nebo si ji stáhnete do počítače a do telefonu nahrajete prostřednictvím Bluetooth, infraportu nebo kabelu. Aplikace je zdarma, zaplatíte pouze za přenesená data (31 kB) operátorovi v případě, že ji budete stahovat přímo z telefonu. Aplikace využívá přístupu na internet, aby vždy pracovala s aktuální databází, takže je nutné počítat s drobnými datovými přenosy i při používání.

Témata článku: Software pro mobily

8 komentářů

Nejnovější komentáře

  • KK 6. 1. 2007 12:09:53
    Existuje jednoduchý lék, zařidte si taky internetový obchod :P
  • Zdeněk Buchta 5. 1. 2007 9:42:36
    Super věc opravdu, pro nás prodejce v kamenných obchodech. Zboží...
  • Crozz 5. 1. 2007 0:24:14
    jo dosti nepovedene,ani link nejde z app otevrit,nedoporucuju!!!
Určitě si přečtěte

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

Android v srpnu 2017: Nougat na cestě k růstu

10.  8.  2017 | Láska Jan | 30

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

Apple iOS 11: velké grafické změny a pár šikovných vychytávek [vyzkoušeno]

** Vyzkoušeli jsme první veřejnou betu iOS 11 ** Jaké novinky a změny systém přináší ? ** Vyplatí se aktualizovat nyní, nebo počkat na finální verzi?

4.  7.  2017 | Miksa Martin | 82


komerční sdělení

Komerční sdělení