Čertovský mobil pro ty úplně nejmenší

Čertovský mobil pro ty úplně nejmenší

S mobilními telefony speciálně určenými pro děti se roztrhl pytel a není se čemu divit. Pro výrobce je to nová zákaznická skupina a rodiče pro své žadonící ratolesti budou chtít jistě to nejlepší. Také před pár dny jsme vás v bleskovce informovali o novém dětském telefonu, který se objevil na japonském trhu. Korejci ovšem nemohli zůstat pozadu a vyšli do boje o nejmenší zákazníky s podobně střiženým výrobkem Bellwave BCL 862s.

Klepněte pro větší obrázek

Mobil je po stránce designu velmi originální hlavně díky rohům skrývající anténu, které z telefonu dělají přímo čertovský nástroj. Pekelnou vizáž však razantně tlumí barevné provedení, které je nabízeno v "holčičí" růžové a "klučičí" modré.

Telefon je vybaven pouze malým displejem schopným zobrazit čtyři odstíny šedé a skromným počtem tlačítek. Čtyři z nich jsou určené k uložení nejdůležitějších telefonních čísel. O naprosté jednoduchosti přístroje svědčí fakt, že jedinou "nadstandardní" aplikací je budík a jednoduchý kalendář; spojení s internetem nebo práci se zprávami neumí. 

Klepněte pro větší obrázek
Ve standardní výbavě nechybí šňůrka na krk s píšťalkou

Telefon je určen pouze pro síť CDMA a nechybí mu "hlídač" na principu satelitního navigačního systému GPS, který se u této třídy mobilů stal bežnou funkcí.

Zdá se, že je jen otázkou času, kdy se podobné telefony objeví v Evropě a také u nás. Těžko lze odhadnout, kam jsou schopni výrobci zajít a co jsou ochotni zákazníci koupit, ale možná se dočkáme doby, kdy budou dávat maminky svým ratolestem do kočárku místo chrastítka mobilní telefon.

12 komentářů

Nejnovější komentáře

  • mgns 16. 8. 2004 10:27:34
    Dnes děti nebudou chtít telefon bez her a SMS. Silně pochybuji o tom, že...
  • Jouda 11. 8. 2004 14:33:57
    Asi jste všichni zapomněli, že je to telefon určený hlavně pro děti. Mě se...
  • Wolf 9. 8. 2004 21:34:32
    Telefon pro Zoofily.... chachachachachacha

komerční sdělení

Komerční sdělení