Červi útočí na N-Gage: Worms World Party

Červi útočí na N-Gage: Worms World Party

Společnosti Nokia a THQ Wireless oznámily vydání hry Worms World Party pro platformu N-Gage. Worms World Party je tahová akční strategická hra, v níž mezi sebou zápolí týmy červů o kontrolu nad světem. Hra nabízí herní režimy spolupráce a boje hráče proti hráči, které umožňují několika účastníkům bojovat o nadvládu nad červím světem buď místně prostřednictvím bezdrátové technologie Bluetooth nebo celosvětově pomocí služby N-Gage Arena.

Klepněte pro větší obrázek

Hra Worms World Party dává hráčům možnost velet armádě fanatických červů a vést je do nesčetných bitev v atraktivní krajině. Hráči mohou pomocí celé řady nejrůznějších červy drtících zbraní, včetně neblaze proslulé červy hubící ovce, krutých tarasnic a bojového umění kung-fu, vyhledávat a ničit jiné červí vojáky. Bojiště se mění od mrazivých hor se zasněženými vrcholky až po hlubokou temnotu prostorů jablečných jádřinců a děr ve švýcarském sýru! Hra Worms World Party na platformě N-Gage se spoustou nesnadných misí nabízí návykovou herní zábavu na mnoho hodin.

Funkce služby N-Gage Arena posouvají hraní na další úroveň a vytvářejí červí svět na internetu. Komunita hráčů má k dispozici různé kategorie hráčů odpovídající úrovně, systémy žebříčků, různé kategorie výsledkových tabulí, turnaj „Přežití nejčervovitějšího“ a další. Podle předpokladů se hra Worms World Party objeví na pultech obchodů v listopadu 2004.

Více informací o hře (v anglickém jazyce) a screenshoty.

Témata článku: Nokia N-Gage

20 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Dawid 15. 8. 2004 23:38:29
    23:45 a stale nic :)
  • Mietal 13. 8. 2004 17:44:59

    a co takhle raději zaútočit na gramatiku ČJ?

  • XxX 13. 8. 2004 7:07:02
    I po dvou dnech je to celé redakci fuk...

komerční sdělení

Komerční sdělení