CES: Sony PSP přece jen jako telefon

PlayStation Portable můžeme právem označit za nejvýkonnější přenosné herní zařízení. Od své evropské premiéry v září 2005 už konzole prošla omlazovací kůrou a díky dalším periferiím přímo od Sony může také sloužit třeba jako navigace nebo videotelefon. Pro majitele novějšího zeštíhleného modelu Slim & Lite přichystal zajímavou novinku také Skype. Majitelé PSP budou moci využívat výhod IP telefonie přímo prostřednictvím jejich herního miláčka, stačí zakoupit speciální sluchátka a nahrát do konzole příslušný software. Pak už se můžete připojit ke svému současnému Skype účtu a volat jak jste zvyklí. Při telefonování je samozřejmě třeba být připojen k internetu, PSP zvládá připojení přes Wi-Fi, takže dalších kabelů už není třeba.

Klepněte pro větší obrázek
Podoba sluchátek prezentovaných na veletrhu CES prý ještě není finální

Čtenáři, kteří vládnou angličtinou si mohou vše poslechnout na přiloženém videu. V menu konzole jednoduše zvolíte položku Skype, tam najdete své kontakty, seznamy volání, atd. Zvolíte kontakt, pak už jen čekáte na spojení, jednoduchá a zároveň skvělá „vymoženost“. Smůlu ale mají majitelé starších PSP, jejich konzole už telefonní nebude.


Skype na PSP v akci

Témata článku: Sony, Příslušenství, Telefon

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

19.  10.  2017 | Měchura Milan | 16

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

Jak vybrat bezdrátová sluchátka. Computer otestoval rovnou 17 modelů

** 17 bluetooth sluchátek v přímém souboji ** Potiskli jsme stovky stran v testu tankových tiskáren ** 23 služeb Googlu, které pravděpodobně neznáte

11.  10.  2017 | časopis Computer | 1

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

Jak vybrat mobil, když se bojíte rozbitého displeje

** Takový výběr je jednoduchý, ale takový mobil pravděpodobně nechcete. ** Takže se zaměříme na výběr ochrany. Jaké pouzdro vybrat? ** Připravte se, že bez kompromisu to nepůjde.

8.  10.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 20

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

Google Pixel Buds: Umělá inteligence na provázcích

4.  10.  2017 | Kůžel Filip | 4