CES: telefon iRiver vypadá jako iPhone

Výrobce iRiver známe spíše jako producenta přenosných multimediálních zařízení, na veletrhu CES se však pochlubil prototypem GSM telefonu, zatím bez finálního označení. Dle tvrzení představitelů iRiveru se s tímto telefonem setkáme v prodeji již na konci tohoto roku.

Klepněte pro větší obrázek 
iRiver kopíruje iPhone?

Přidáno video:

Při pohledu na telefon iRiver se neubráníme srovnání s iPhonem. Konstrukce postrádá klávesnici, ovládání je svěřeno dotekům, povoleny jsou tahy prsty, tedy podobně jako u iPhonu. Displej narostl do třípalcové úhlopříčky, rozlišení nese solidní hodnotu 480 × 722 bodů. Z prvních informací vyplývá, že telefon nebude postrádat vnitřní paměť o kapacitě 4 GB, přehrávače videa a hudby, 2Mpx fotoaparát, GPS modul, o přítomnosti Wi-Fi se zprávy rozcházejí. Mluvčí iRiveru navíc prozradil, že telefon bude podporovat sítě 3G a oproti iPhonu bude „lépe dosažitelný“. Doufejme, že tím myslel příznivější cenu.

Témata článku: Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Telefon

Určitě si přečtěte

Proč je vodotěsný mobil drahý

Proč je vodotěsný mobil drahý

** Proč už dávno nejsou všechny smartphony vodotěsné? ** Technologii máme a je to tak užitečné. ** Odpověď je jednoduchá – je to hodně drahé.

1.  10.  2017 | Kůžel Filip | 65

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

Jak Apple iPhone za 10 let změnil svět

** 9. ledna 2007 Steve Jobs představil první iPhone. Přesně před 10 lety ** Vyvolal pozdvižení. To ještě nikdo nevěděl, že tenhle mobil změní svět ** Provedeme vás dekádou evoluce a inovacemi jednotlivých modelů

12.  9.  2017 | Kůžel Filip, Miksa Martin | 161

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

Apple iPhone 7 Plus: ukázková galerie časopisu Computer

V aktuálním čísle časopisu Computer 12/16 vyšla recenze smartphonu Apple iPhone 7 Plus. Tady k ní máte několik ukázkových fotek a video.

10.  11.  2016 | časopis Computer, Michlovský Jakub

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

Apple iPhone 7 Plus: dlouhý a širokoúhlý [recenze]

** První telefon od Apple se dvěma čočkami ** Odstranění 3,5mm jacku zatím bolí a ne málo ** Zvýšená odolnost a dvojice reproduktorů byla nutná evoluce

9.  11.  2016 | Michlovský Jakub | 70