Česká Motorola má nového obchodního ředitele

Mobilní divize českého zastoupení Motoroly byla více než měsíc bez obchodního ředitele. Na místo, které od roku 1998 zastával Martin Lanc, dnes oficiálně nastoupil Radek Vychytil. Ještě před několika týdny jsme jej vídali na pozici výkonného ředitele společnosti Kiboon Mobile, která v České a Slovenské republice distribuuje mobilní telefony Samsung.


Oficiální tisková zpráva Motoroly

Praha, 25. května 2004 – Společnost Motorola jmenovala Radka Vychytila (1973) novým obchodním ředitelem zodpovědným za prodej mobilních telefonů na českém trhu.

„Radek Vychytil má rozsáhlé zkušenosti v oblasti telekomunikací, které bezesporu využije pro posílení značky mobilních telefonů Motorola na českém trhu,“ řekl Martin Jíra, ředitel společnosti Motorola pro Českou republiku.

„Motorola letos přichází se silným portfoliem mobilních telefonů. Jsem rád, že se budu podílet na jejich uvedení v České republice,“ řekl Radek Vychytil, obchodní ředitel divize PCS společnosti Motorola pro Českou republiku.

Radek Vychytil působí v oblasti telekomunikací přes čtyři roky, naposledy jako výkonný ředitel společnosti Kiboon Mobile, výhradního dovozce mobilních telefonů Samsung pro Českou republiku a Slovensko. Předtím pracoval rovněž ve společnosti Eurotel.

Radek Vychytil hovoří plynně anglicky, ve volném čase hraje squash a mezi jeho zájmy patří film. R. Vychytil je ženatý, má dvě děti.

Diskuze (9) Další článek: Žebříčky: nejrychlejší a nejlevnější mobily s GPRS

Témata článku: Motorola, Motorola Pro, Motorola Pro+, Kibo, Motor, Obchodní ředitel, Obchod, Ředitel


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

RECENZE: Xiaomi Redmi Note 5 je téměř bez chyby a má skvělou cenu

** Kvalitně zpracovaný telefon, na kterém se obtížně hledají chyby ** NFC je zejména v ČR klíčovým parametrem, který zde bohužel chybí ** Povedený mix funkcí si může držet přijatelnou cenovku

Martin Herodek | 82

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

RECENZE: Asus Zenfone 5 — výborná vyšší třída, kterou nezazdila ani cena

** Asus se nechal zlákat na design s vykousnutým displejem ** K tomu přidal velmi slušnou výbavu s minimem kompromisů ** Vznikl Zenfone 5, který konečně dokáže konkurovat i cenou

Jan Láska | 41

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

RECENZE: Xiaomi Redmi 5 Plus — znovu trefa do černého

** Redmi 5 Plus nabízí velký 6palcový FullHD+ displej i dostatečný výkon ** Oproti minulé generaci dokázalo Xiaomi zapracovat na fotoaparátu ** Celková vyváženost vč. rozumné ceny ho předurčuje k úspěchu

Milan Měchura | 34

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

RECENZE: Nokia 8 Sirocco — luxusně nepraktická

** Vzhled na prvním místě, vše ostatní se musí podrobit ** Nejedná se však pouze o převlečenou Nokii 8, nabídne víc ** Za nevšední design platí samozřejmě jistou daň, a ne jednu **

Milan Měchura | 10