Český Sony Ericsson má nového ředitele

Český Sony Ericsson má nového ředitele

Tisková zpráva

Klepněte pro větší obrázekŘeditelem české pobočky Sony Ericsson se od července 2004 stane Robert Fleischhacker, který tak rozšíří své dosavadní působení ve stejné pozici na Slovensku. Ve funkci vystřídá Magdalenu Kulczakowicz, která Českou republiku ze zdravotních důvodů opouští.

Mezi hlavní priority nového ředitele bude patřit zvyšování podílu značky na českém trhu a prohloubení její profilace jako vedoucího dodavatele mobilních telefonů vybavených pro „imaging“, mobilní práci s obrázky. „Chci dále posílit vnímání Sony Ericsson jako technologického leadera. Mojí snahou bude nabízet zákazníkům nejen špičkové mobilní telefony, ale ve spolupráci s mobilními operátory jim zpřístupnit také kvalitní obsah jako 3D hry, hudbu nebo filmové trailery,“ říká Robert Fleischhacker.

Robert Fleischhacker vystudoval Vysokou školu ekonomickou. V letech 1992 až 1997 pracoval pro slovenskou Pepsi Colu, do roku 2000 pak jako Sales Director v pobočce americké farmaceutické společnosti Bristol Myers Squibb. Oblastí mobilních telefonů se začal zabývat v roce 2000, kdy nastoupil do společnosti Ericsson na pozici vedoucího divize mobilní telefony. Po vzniku firmy Sony Ericsson v říjnu 2001 zaujal místo ředitele jejího zastoupení ve Slovenské republice.

Robert Fleischhacker je ženatý, má dvě děti a je mu 40 let. Mezi jeho záliby patří sjezdové lyžování, horská cyklistika a rocková hudba.

Témata článku: Ericsson, Sony, Sony Ericsson

14 komentářů

Nejnovější komentáře

  • Julo 2. 7. 2004 8:48:13
    presne o tom hovorim, dokonca ho k nietorym mobilom davali zadara .... ale...
  • Robo 30. 6. 2004 15:40:20
    hehe ja som ho kupil za 100 Sk oficialne - skoro zadarmo.
  • Julo 30. 6. 2004 10:37:12

    ... kúpil som ho v jednej Brnenskej zásielkovej službe .... a ak je...


komerční sdělení

Komerční sdělení