Český Telecom má dva nové tarify!

Tisková zpráva: Novými cenovými programy doplní ČESKÝ TELECOM, a.s., svoji nabídku pro uživatele pevných linek. Od 1. července 2002 společnost pro své zákazníky připravila dvě varianty cenových programů bez hovorového kreditu HOME ZERO a BUSINESS ZERO.

HOME ZERO je cenový program určený pro domácnosti. Oproti dosavadním balíčkům nezahrnuje hovorový kredit, zákazník tedy nemá k dispozici žádné volné minuty. Měsíční paušál nového programu činí 279,- Kč a cena vybraných druhů hovorů je uvedena v Příloze č. 1. Cenový plán pro podnikové zákazníky BUSINESS ZERO je připraven podle stejných principů. Také v tomto případě, při měsíčním paušálu 379,- Kč, není součástí programu hovorový kredit. Výši hovorného přehledně uvádí Příloze č. 2.

Zákazníci ČESKÉHO TELECOMU si mohou objednávat cenové programy HOME ZERO i BUSINESS ZERO všemi standardními způsoby. Potřebné informace a formuláře jsou k dispozici v prodejních místech ČESKÉHO TELECOMU - TELEPOINTECH a prodejnách TELECOM PARTNER. Zákazníky oblíbeným prostředníkem je bezplatné telefonické centrum služeb 0800 123 456 (v provozu každý pracovní den od 9:00 - 22:00 hodin). Pro podnikatele je připravena speciální linka 0800 222 222 (každý pracovní den od 8:00 - 16:00 hodin).

Diskuze (25) Další článek: Velký přehled služeb mobilních operátorů: co nabízí T-Mobile

Témata článku: Tarify, Český Telecom, Tarif, Telecom, Český, Vybraný druh

Určitě si přečtěte