Český Telecom nabízí o Vánocích každou čtvrtou minutu zdarma

Český Telecom se pochlubil vánoční nabídkou. Pokud se nechcete prodírat celou tiskovou zprávou, kterou najdete níže, zde je stručný výtah:

Až do konce prosince budete mít při meziměstském a mezinárodním volání každou čtvrtou minutu zdarma. Akce platí mimo špičku, o víkendech a svátcích, u hovorů nad dvacet minut ale opět platíte vše. Nabídka není určena pro majitele tarifu Home Mini. Čtvrtá minuta zdarma je aktivována automaticky, uživatel se o nic nemusí starat.

Každá sleva je lepší než nic. I když se na operátora v diskusi nejspíš opět snesou hromy a blesky (je to přece zlý Český Telecom), za redakci tuto akci chválime.


Tisková zpráva

Každou 4. minutu zdarma dává svým zákazníkům ČESKÝ TELECOM, a.s., v rámci speciální nabídky. Ta je jedním z “bonbónků“ Vánoční kolekce společnosti. K dalším patří například Pohodlnější volání (slevy až 1000 Kč na bezšňůrové telefony), Pamlsek pro konzumenty internetu (zvýhodněný balíček ISDN Sprint) nebo Nová příchuť Memoboxu (nové služby a funkce).

Speciální nabídkou zvýhodněného dálkového (dříve meziměstského) a mezinárodního volání ČESKÝ TELECOM v předvánočním a vánočním čase umožňuje delší a levnější hovory. Zdarma je každá čtvrtá minuta volání a to až do dvaceti minut trvání hovoru. Znamená to tedy, že zákazník neplatí za každou čtvrtou, osmou, dvanáctou, šestnáctou a dvacátou minutu hovoru. Při dvacetiminutovém telefonátu mu tak ČESKÝ TELECOM věnuje celých 5 minut zdarma.

Akce je časově omezená na období od 25.11.2002 do 31.12.2002. Výhodná a levná volání však mohou zákazníci ČESKÉHO TELECOMU využívat celý rok. Například cena za místní volání mimo špičku je u většiny cenových programů již za 0,70 Kč/minutu. Ceny za dálková volání jsou již od 1,- Kč/minutu.

Zvýhodněna jsou volání mimo špičku,to je v pracovní dny od 19:00 – 7:00 hodin, celé víkendy a svátky. Jako vánoční dárek tuto slevu získají ti zákazníci ČESKÉHO TELECOMU, kteří mají cenové programy Home Standard, Home Maxi, Home Maxi plus, Home Internet, nebo cenové programy euroISDN2 (kromě ISDN Special).

Nabídka se vztahuje na dálková a mezinárodní volání do pevných sítí těchto zemí: Německo, Polsko, Rakousko, Slovensko, Austrálie, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie, Izrael, Kanada, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Řecko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie, USA.

Diskuze (59) | Eurotel má video na mobilech včetně erotiky

Témata článku: Zdarma, Telecom, Home Max, Stručný výtah, Min, Český Telecom

Určitě si přečtěte

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

Darujte mobilní aplikaci. Máme pro vás 11 prověřených tipů pro Android

** Darujte aplikaci. Nemusíte nikam chodit, je to užitečné a na vždycky ** Aplikací je nepřeberné množství, třeba pomohou naše tipy ** Na iPhonu je darování jednoduchý proces, na Androidu je to složitější

11.  12.  2017 | Chroust Martin, Kůžel Filip | 8