Český Telecom nabízí volání do USA zdarma - oživeno

Právě dorazila tisková zpráva Českého Telecomu, který se podobně jako někteří další telekomunikační operátoři rozhodl nabídnout volání do Spojených států amerických za určitých podmínek zdarma.

"Bezplatná budou všechna volání uskutečněná přes předvolbu 052 (služba Xcall) od čtvrtka 13. září, 17:00 hodin do pátku 14. září, 7:00 hodin a dále hovory přes službu Xcall od pátku 14. září 17:00 až do páteční půlnoci. ČESKÝ TELECOM také zpětně nebude zpoplatňovat všechna volání, která se prostřednictvím služby Xcall doposud uskutečnila od úterý 11. září až do dnešního dne."

"Při používání služby Xcall zákazníci nejprve vytočí předvolbu 052 a následně už stejné číslo jako při běžném volání (bez počáteční nuly). V případě USA tedy číslo 052 + 1 + volané číslo v USA." Volání zdarma nelze využít z telefonních budek Českého Telecomu.

Další informace najdete v tiskové zprávě na webu Českého Telecomu.

Poznámka redakce: Nějaký "vtipálek" se v diskusi k této bleskovce podepsal jako pracovník technického oddělení Českého Telecomu a napsal, že hovory do USA budou monitorovány. Tato informace samozřejmě není pravdivá! Je až neskutenčné jaký lidský hyenismus je schopen autor takovéhoto příspěvku projevit v den státního smutku.

Diskuze (10) Další článek: Paegas posílá loga a vyzváněcí melodie

Témata článku: Zdarma, USA, Páteční půlnoc, Volání, Telecom, Český Telecom, Český

Určitě si přečtěte