Český Telecom nabízí volání do USA zdarma - oživeno

Právě dorazila tisková zpráva Českého Telecomu, který se podobně jako někteří další telekomunikační operátoři rozhodl nabídnout volání do Spojených států amerických za určitých podmínek zdarma.

"Bezplatná budou všechna volání uskutečněná přes předvolbu 052 (služba Xcall) od čtvrtka 13. září, 17:00 hodin do pátku 14. září, 7:00 hodin a dále hovory přes službu Xcall od pátku 14. září 17:00 až do páteční půlnoci. ČESKÝ TELECOM také zpětně nebude zpoplatňovat všechna volání, která se prostřednictvím služby Xcall doposud uskutečnila od úterý 11. září až do dnešního dne."

"Při používání služby Xcall zákazníci nejprve vytočí předvolbu 052 a následně už stejné číslo jako při běžném volání (bez počáteční nuly). V případě USA tedy číslo 052 + 1 + volané číslo v USA." Volání zdarma nelze využít z telefonních budek Českého Telecomu.

Další informace najdete v tiskové zprávě na webu Českého Telecomu.

Poznámka redakce: Nějaký "vtipálek" se v diskusi k této bleskovce podepsal jako pracovník technického oddělení Českého Telecomu a napsal, že hovory do USA budou monitorovány. Tato informace samozřejmě není pravdivá! Je až neskutenčné jaký lidský hyenismus je schopen autor takovéhoto příspěvku projevit v den státního smutku.

Témata článku: Zdarma, USA, Telecom, Volání, Český Telecom

Určitě si přečtěte

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

Healbe Gobe 2: náramek, který může změnit pravidla hry [recenze]

** Healbe GoBe 2 přináší na trh funkce, které nikdo jiný nenabízí ** Technologie Flow dokáže změřit přijaté kalorie automaticky ** Jako jeden z prvních vám GoBe 2 změří i krevní tlak

19.  10.  2017 | Měchura Milan | 10

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

Revoluce, kterou nikdo nežádal. ZTE Axon M je „první skládací mobil na světě“

** ZTE mluví o revoluci, ale první rozhodně není. ** Práce se dvěma displeji vypadá skvěle, ale není kompromisů až příliš? ** Nejvíce vadí předěl mezi displeji, značné rozměry a malá baterie.

18.  10.  2017 | Kůžel Filip | 25