Chcete iPhone 3G? Napište O2 proč právě vy a může být váš

Někteří jedinci v mnohých internetových diskuzích tvrdí, že by nový iPhone 3G nechtěl ani zadarmo. Jistě, má své mouchy, ale jde bezesporu o skvělý přístroj s výborným intuitivním ovládáním. Ale ti z vás, kteří by nakousnuté jablíčko rádi, mohou zkusit štěstí a napsat si o něj O2. Operátorovi stačí jen uvést ten nejpádnější argument, proč byste ho měli dostat zrovna vy a odpovědět na dvě snadné otázky. Pokud možno co nejoriginálnější text může mít až 250 znaků, dále je třeba uvést své jméno, příjmení a telefonní číslo. Účastnit se mohou zákazníci všech operátorů, jedno telefonní číslo se může do hry zapojit nejvýše dvakrát.

Klepněte pro větší obrázek
iPhone 3G může vyhrát jen jeden. Stačí napsat proč si ho zasloužíte právě vy...

Výherce nakonec určí porota, ta vybere jak hlavního vítěze, tak i výherce, kteří se umístí na dalších místech. Soutěž trvá do konce října, přičemž po celou dobu budou soutěžní texty vystaveny na soutěžních stránkách. Prohlédnout si je budou moci všichni návštěvníci webu, kteří budou moci rovněž hlasovat. Hlavní výhrou pro hráče s nejoriginálnějším textem bude Apple iPhone 3G 16GB. Druhý nejoriginálnější dostane telefon Sony Ericsson K770i a účastník, jehož příspěvek bude vyhodnocen na třetím místě vyhrává oblíbenou Nokii 6300.

Klepněte pro větší obrázek
Klepněte na tlačítko a posťte uzdu své fantazie
Diskuze (19) Další článek: O2 Výprodej: čtyři telefony se slevou až čtyři tisíce

Témata článku: Operátoři, O2, 3G, Apple iPhone, Apple iPhone 16GB, Apple iPhone 3G, Apple iPhone 3G 16GB, Apple iPhone 4GB, Apple iPhone 7, Sony Ericsson K770i, Nejpádnější argument

Určitě si přečtěte