Chcete s Oskarem testovat MMS?

Na internetu se objevila zajímavá stránka www.oskarena.cz, která vyzývá uživatele internetu k registraci v jakémsi neurčitém projektu:

„Už jen pár dní vás dělí od vstupu mezi elitu. 
    
Jestli chcete testovat úplně nové špičkové komunikační technologie, mít parádní telefon a dobře se pobavit, pak je toto příležitost přesně pro vás. 
    
Zasvětíme vás do věcí, které posílí vaši prestiž. Využijete konečně svého stylu a schopností k zisku! Bude se vám to líbit. Rozhodně si nenechte ujít zajímavý kus života. O začátku vás budeme informovat na vaši e-mailovou adresu.“

Vzhledem k tomu, že doména patří Českému Mobilu (Oskar), jmenuje se Oskarena a na banneru, který na tuto akci upozorňuje, pobíhají lidičkové jaké známe z GPRS> Ověřeno na lidech, domníváme se, že jde o lákadlo na přihlášení do projektu na veřejné testování MMS. Způsob přihlášení a výběrové řízení bude pravděpodobné stejné jako u GPRS fóra.

To, že Oskar bude MMS testovat na lidech, ostatně potvrdil sám Igor Přerovský, tiskový mluvčí Oskara, před několika týdny: „V současné chvíli probíhá výběrové řízení na dodavatele technologií, na konci roku proběhne testovací provoz na vybraných skupinách zákazníků a služba bude komerčně spuštěna příští rok.“

Způsob provedení celé kampaně je stejný jako vloni u GPRS> Ověřeno na lidech. Nejprve se objevilo několik nenápadných bannerů, které směřovaly na tajemnou stránku, jež patřila dle výpisu domén Českému Mobilu. Právě proto máme důvod se domnívat, že jde o podobný projekt, jen se bude týkat MMS.

Diskuze (67) Další článek: Společná informace mobilních operátorů k přečíslování

Témata článku: MMS, Oskar, Test, Veřejné testování

Určitě si přečtěte