Chystá O2 volání zdarma?

Ke konci listopadu loňského roku jsme vám přinesli zajímavou zprávu o tom, že mobilní operátor Vodafone pravděpodobně připravuje bezplatné volání výměnou za vyslechnutí reklamy. K článku byly také přiloženy grafy, které vypovídaly, jak by takové volání vypadalo.

Sice již od této spekulace uběhlo několik týdnů a Vodafone stále nic takového nespustil, ale nyní možná podobnou službu chystá i mobilní operátor O2. Tuto situaci aspoň naznačuje nový zápis v registru ochranných známek, který se právě váže k O2.

Modrý operátor si nechal zaregistrovat hned dvě nová hesla. První z nich je „Sponzorované volání“ a druhé nese označení „Bezpeněz“. Jak je vidět, tak tyto zápisy skutečně mohou napovídat o bezplatném volání výměnou za vyslyšení reklamy. Nechme se tedy překvapit, zda nakonec nedojde k situaci, že sponzorované hovory spustí dříve O2 než Vodafone.

Témata článku: Operátoři, O2, Zdarma, Volání, Vyslechnutí

Určitě si přečtěte

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

Vánoční ceník O2: slevy za úpis, iPhone X, Nokia 8 a Xiaomi Mi A1

** Kvalitu za rozumnou cenu nabídne Xiaomi Mi A1 za 6 496 Kč ** Štědrý Ježíšek může pod stromeček naložit Nokii 8 ** Chcete-li ušetřit na HW, je tu vánoční akce, ale musíte uzavřít smlouvu

6.  12.  2017 | Pospíšil Aleš | 2

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

Vánoce u operátorů. Kde se dá ušetřit a co nám dají zadarmo

** T-Mobile dá dva mobily za cenu jednoho (při podpisu smlouvy) ** O2 zlevní mobily (při podpisu smlouvy) ** Vodafone umožní streamovat video zdarma (v té správné aplikaci)

26.  11.  2017 | Kůžel Filip, Láska Jan | 14