Chystá se film natočený fotoaparáty telefonů Nokia

Režisér Spike Lee a společnost Nokia se dohodli na vytvoření filmu, jehož všechny části budou pocházet z telefonů běžných uživatelů. Nokia vždy vybere nějakou scénu respektive námět a uživatelé budou mít 4 týdny na to, aby svým telefonem pořídili video, které zadanému tématu co nejlépe odpovídá. Hlavním tématem filmu bude spojení hudby a lidskosti, což je podle mě velmi zajímavé a netradiční téma a jsem velmi zvědav, jak se s ním uživatelé a režisér Spike Lee vypořádají.

Klepněte pro větší obrázek
Režisér Spike Lee se s Nokií pustil do originálního projektu

Posílat lze texty, videa, obrázky i hudbu. Poté se vybere užší okruh nejlepších záběrů a lidé budou moci pro jednotlivé snímky hlasovat na internetu. Z nejlepších snímků nakonec Spike Lee vytvoří film, jehož premiéra se bude odehrávat v Los Angeles. Datum premiéry zatím není známé, bude velmi záležet na tom, jak se režisér popere s různorodými scénami, které budou pocházet od lidí z celého světa, a je tedy pravděpodobné, že každá jednotlivá část filmu bude velmi osobitá. Pořízená videa bude produkce přijímat do 21. srpna 2008, více se o celém projektu dočtete přímo na stránkách Nokia Productions.

Témata článku: Nokia, Fotoaparát, Film, Telefon, Foto, NATO

Určitě si přečtěte

HTC U11 Life: citlivka na dotek ve střední třídě [recenze]

HTC U11 Life: citlivka na dotek ve střední třídě [recenze]

** Od sourozenců se naučil ovládání pomocí stisknutí boků Edge Sense ** Svým vzhledem s Liquad Surface povrchem připomíná model U11 ** Chybí mu 3,5mm jack, což ale nahrazuje vynikajícími sluchátky USonic

30.  11.  2017 | Měchura Milan | 3