Chytrá Motorola MPx220: už je to oficiální

V pondělí jsem u článku s fotografiemi chytrého telefonu Motorola MPx220 prorokoval, že už nebude dlouho trvat a výrobce jej představí oficiálně. Je to tady, máme k dispozici oficiální zprávu s novými a potvrzenými informacemi.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Očekává se, že telefon se objeví v prodeji v třetím čtvrtletí tohoto roku. Bude ve dvou barevných variantách: stříbrné, kterou jsme měli možnost vyfotit, a v černé. Je to opět zejména nástroj pro práci, prodloužená ruka uživatlee PC a Microsoft Outlooku. Oproti předchůdci MPx200 však telefon nabídne fotoaparát, digitální zoom a možnost přisvětlit scénu. Nad rozlišením ale stále visí otazník: na jednom místě zprávy se píše o VGA, o kousek dál ale o 1,2 megapixelu.

Vnitřní paměť pro programy a uživatelská data narostla na dvojnásobek: 64 MB. Paměť bude rozšiřitelná kartami formátu mini-SD. Oba dva displeje, vnitřní i vnější jsou barevné. Motorola MPx220 je kvadrální telefon a dokáže pracovat ve všech běžných pásmech GSM, pro bezdrátovou komunikaci je k dispozici Bluetooth.


Tip: přečtěte si články s prvními fotografiemi Motoroly MPx220 a velké srovnání operačního systému Microsoft Windows Mobile se Symbianem

Diskuze (11) Další článek: Symbian: prohlížeč Opera nabízí zrychlující Accelerator

Témata článku: Motorola, Motorola MPx200, Motorola MPx220, MPx, Chytrá, Motor

Určitě si přečtěte