Chytré hodinky LG získají do měsíce aktualizaci na Android Wear 2.0

Chytré hodinky LG získají do měsíce aktualizaci na Android Wear 2.0

Aktualizace chytrých hodinek na Android Wear 2.0 jde zatím pomalu. Z privilegia nové verze hodinkového systému se zatím mohou těšit pouze majitelé dražších modelů TAG Heuer, Fossil, Michael Kors, Nixon a Polar. Na ostatní přijde řada později.

První z „opozdilců“ bude zřejmě i díky úzké spolupráci na výrobě nové generace Watch Style a Watch Sport jihokorejské LG. Podle zveřejněné tiskové zprávy se update na starší modely G Watch R, Watch Urbane a Watch Urbane 2nd Edition dostane nejpozději do začátku května. Na některých trzích už byly aktualizace zahájeny.

Poslední jmenovaný model získá kromě dalších nových funkcí spojených s Androidem Wear 2.0 také možnost bezkontaktního placení Android Pay. Jako jediný ze starší generace totiž obsahuje technologii NFC. Součástí systému je také Google Assistant.

Jak vybrat chytré hodinky:

Témata článku: LG, Chytré hodinky, Android Wear, Aktualizace softwaru, Nositelnosti, Hodinky, Smartwatch, Update, Wearables

6 komentářů

Nejnovější komentáře

  • snoopyk 14. 4. 2017 12:30:38
    jj uz o mam 2.0 v LG urbane, a zatím je to pomalejsi nez předchozí verze,...
  • Raptor_NM 10. 4. 2017 23:12:12
    Pozdě, LG G Watch R - o víkendu aktualizováno :)
  • Josef Engelmann 10. 4. 2017 15:05:39
    Příspěvek nesplňoval Pravidla diskuzí na webu MobilMania.cz, proto byl...
Určitě si přečtěte

Jak vybrat chytré hodinky

Jak vybrat chytré hodinky

** Trvalo to, ale chytré hodinky našly své místo na trhu. ** Výběr je překvapivě široký. ** Zvážit musíte cenu, funkce a výdrž baterie. Rozdíly jsou zcela zásadní.

14.  7.  2017 | Kůžel Filip | 43


komerční sdělení

Komerční sdělení